Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierścionek z diamentami i szafirem

Polecane posty

Gość gość

Witam, jeśli zły działa to z góry przepraszam. Chciałem poznać Wasze opinie i doświadczenie a także dowiedzieć się czy biały szafir i diament bardzo różnią się od siebie wizualnie, czy jest się w stanie dostrzec różnice gołym okiem? Chciałbym kupić pierścionek zaręczynowy gdzie na środku jest biały (przezroczysty) szafir a po bokach dwa diament. Czy różnica między nimi będzie zauważalna, widoczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
V TO ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy forumowicze… Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę… Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. I tu moja prośba… JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA - BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ. Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie? Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!! Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie usmiech.gif To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej. Podaję link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T5S7W To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania. Pomóż studentce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekk8

Pierścionek z kamieniem typu szafir z diamentem obok myślę, że będzie wyglądał całkiem ciekawie. Jednak warto posiadać certyfikat na oba kamienie. Zarówno na szafir, diament oraz ewentualne inne kamienie kolorowe.
Jedyna wiarygodna firma wystawiająca takie certyfikaty to Pollabo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×