Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Największe problemy kafeterianek w tym dziale poziom hard

Polecane posty

Gość gość
zniszczonagirl dziś zgadzam się :D a te problemy kafetieranek to prowokacje robione przez facetów.oni są zaburzeni dlatego zawsze im coś nie pasuję,szkoda czasu na polaków.oni zawsze mają jakieś ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy jak nie brałam kwasu foliowego w ciąży, to będe miała chore dziecko?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze o kobietach nie pracujących,kurach domowych przecież to tez hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piłam/ćpałam/paliłam (tu wyliczają ile mniej więcej) nie wiedząc o ciąży... Następnie cały wysyp postów wujków dobra rada w stylu "nie przejmuj się, zarodek jest chroniony" albo pocieszanie "ja też i dziecko mam zdrowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile włożyć do koperty na wesele/chrzciny/komunię? Czemu tak dużo a czemu tak mało? Ma się zwrócić za talerzyk czy ma się nie zwrócić bo czemu ktoś robi imprezę dla kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że taki temat już był, ale....moja teściowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- nie umiem rzucić palenia w ciąży i pocieszenia typu "ja paliłam codziennie 3 paczki, a moje dziecko w wieku 5 lat przebiegło maraton, wygrało ogólnoświatową olimpiadę z matematyki i biegle włada 5 językami, a dziecko sąsiadki jest chore, choć nie paliła" - jestem dziwna, bo nie jestem wredna i czytam książki i dlatego nikt mnie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Teście" (co to za słowo?) przepisali mieszkanie/ziemię na męża, a ja formalnie nic z tego nie mam. On nie chce się oświadczyć po 6 latach związku? Zaszantażować, że odejdę czy lepsza wpadka kontrolowana?. Konkubinat kontra małżeństwo. Prowadzenie ciąży prywatnie czy na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Julci- troll czy nie? 8 stron nawijania o zyciu nowej celebrytki na kafe, bo bezczelnie smieje się nam w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję dobrego lekarza do prowadzenia ciąży. Koniecznie musi pracować w szpitalu X, bo tam chcę rodzić (i liczę na to, że jako jego pacjentka będę lepiej traktowana albo zrobią mi cc na życzenie, bo za prywatne wizyty u niego płaciłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiedzieć teściowej, że jest stara rapszla, niech nas nigdy nie odwiedza, nie kontaktuje się ze swoim synem, tak aby się nie obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa malpuje mój styl .Kupuje takie same buty, torebki, majtki itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratunku, teście mi pomagają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego te co nie rodzą zazdroszczą cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z lepszych tematów na kafe! :D A siedź etu juz uwaga 13 lat!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy was teście też mają w dopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(by czerwone gitary) Kto dla ciebie pisze śmiało, że teściowej się dostało? Kto? no powiedz kto? Oooo. Kto ci bzdury tu pociska? zaśmieca forumowiska? Kto? no powiedz kto? Tak bardzo się starałam a ty nie chcesz czytać mnie, tak się produkowałam, Powiedz mi dlaczego nie chcesz nieeee... ja dla ciebie byłam miła, choć tesciowa mnie pobiła, Mnie tak właśnie mnie eeee... Pisze prowokację nową, żeby było Ci fajowo Ja, to właśnie ja. Tak bardzo się starałam, a ty nie chcesz czytać mnie, Tak się produkowałam, powiedz czemu nie chcesz czytać mnie eeee... Myślałam że się kochamy, że podziwiasz moje spamy, ja tak właśnie ja aaaa... Teraz kiedy Cię spotykam Piszesz mi że się nie znamy Czyyy to ładnie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ona jest ładna, zgrabna, wykształcona, ma fajnego męża, a ja brzydka, gruba, bez szkół, bez męża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lepiej urodzić na studiach czy po 40? " "Mam 38 lat i staram się o pierwsze dziecko. Nie za późno?" "Jak teściowa wam nie pomaga przy dzieciach to znaczy, że macie skopane relacje rodzinne. W normalnej rodzinie to teściowej z/a/s/ra/n/y obowiązek pomagać, bo ja przecież MUSZĘ do fryzjera, kosmetyczki, na fitness i mieć czas na kolacyjki przy świecach z mężem" "Urodziłam w wieku 19 lat, pracowałam, studiowałam, zajmowałam się dzieckiem i ze wszystkim radziliśmy sobie sami (kit roku)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i klasyczny o ginekologu, do ktorego trzeba isc z mezem.niesmiertelne cytaty: "Bo ja mam intymnosc z mezem a nie z ginekologiem" "Bo nie jestem zacofana,nie wstydze sie meza inie mamy przed soba zadnych tajemnic" "Bo nie izoluje meza" No i gadki o prawie konsumenta do obecnosc***artnera przy badaniu, "wspieraniu porodow"i artykule jak gyn zgwlacil pacjentke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- dlaczego teściowa faworyzuje inne wnuki, a mój Brajanek nie jest w centrum zainteresowania? - mój pięciolatek terroryzuje całe przedszkole, bije i przeklina, czy to autyzm?? (dodam, że na wszystko mu pozwalam bo to przecież dziecko). - wynająć mieszkanie czy kisić się z dwójką dzieci w jednym pokoju u teściów? - mam psa, a niedługo urodzę dziecko, co zrobić z psem? - uśpić, oddać, wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D super temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam test ciążowy ale drugiej kreski nie było, pojawila się po 10 minutach czy to ciąża / zrobiłam tęsknię wyszła słaba 2 kreska czy jestem w ciąży / zrobiłam test wyszły 2 kreski czy myslicie że jestem w ciąży??? I hit: uprawiał seks dnia x miałam dni płodne, długość cyklu x, a miesiączkę powinnam dostać dnia x czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychwalania Portalu Pacjenta Luxmed przez opłacanych marketingowców z tej firmy i Luxmedu w ogóle, a ta firma to najgorsza i najbardziej zatłoczona abonamentowa przychodnia ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Który lekarz, za odpowiednią opłatą, wyda mi zaświadczenie o tokofobii, bo panicznie boję się sn ? Czy będą to honorować w szpitalu?" Odpowiedzi: "Umów się na wizytę do ordynatora albo lekarz X, dorabiający sobie,eeeekhmm, wszystko załatwi" Wyzywane od łapówkar, bronią się pisząc coś o zazdrosnych mopsiarach, których nie stać na prezenty dla gina, że dając łapówkę ordynatorowi (tfu, chodząc na prywatne wizyty do niego) chronią swoje dziecko przed stuprocentowym niedotlenieniem, a siebie od "wiadra między nogami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa wtrąca się w organizację wesela (nic dziwnego skoro wszystko finansuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowa chce zapisać przed slubem mieszkanie na syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiedzieć żonie,że nie chcę być przy jej porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Juleczki mnie strolowała, wat do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×