Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak sie przeprowadzic

Polecane posty

Gość gość

Od czego zaczac przeprowadzke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, że przeprowadzkę nalezy zacząć od wynajęcia firmy transportowej. W moim przypadku była to firma wiki z warszawy. Bardzo dobra i solidna firma transportowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto zacząć przeprowadzkę od spakowania się :) Nie ma co się zastnawiać, trzeba działać. Jak się ostatnio przeprowadzałam to zadzwoniłam do http://www.taxi.krakow.pl/ po bagażówkę. Dzięki temu zaoszczędziłam dużo czasu, bo udało się wszystko przewieść na dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wszystko spakować do kartonów, wyrzucić niepotrzebne rzeczy i przewieźc na nowe mieszkanie tylko niezbędne rzeczy. My korzystaliśmy z usług firmy Wiki podczas przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba zatrudnić dobrą firmę przeprowadzkową, która zajmie się kompleksowo naszą przeprowadzką. Wiem, że niektóre firmy dodatkowo jeszcze pakują mienie, ustawiają rzeczy po przewiezieniu, a nawet podłączają. Trzeba po prostu dobrze trafić. Tu jest taka baza firm przeprowadzkowych http://cennik-przeprowadzek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania, że logistyka to ważna rzecz podczas przeprowadzki. Jak chcemy się przeprowadzić z głową i zamówić za czasu odpowiednie rzeczy takie jak na przykład dobrej klasy folie pęcherzykowe i stretch. Wtedy mamy gwarancję, że nic nam się nie zbiję i nie uszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że trzeba zacząć od wynajęcia dobrej firmy przeprowadzkowej. odezwij sie do firmy Wiki z Warszawy. Oni robia takie przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirecka
Dnia 25.05.2018 o 13:00, Gość gość napisał:

Myślę, że trzeba zacząć od wynajęcia dobrej firmy przeprowadzkowej. odezwij sie do firmy Wiki z Warszawy. Oni robia takie przeprowadzki.

potwierdzam i polecam Wiki transport prywatny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

Zgadzam się że bez firmy może być trudno z przeprowadzką. Ja polecam Wiki transport, naprawdę duże ułatwienie i nie ma się aż tylu rzeczy na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że najlepiej zrobisz jaka odezwiesz się do firmy, która ma w przeprowadzkach duże doświadczenie. Warto zadzwonić do Japa&Co. Oni przeprowadzali już i mieszkania, domy, biura i całe firmy, także jestem pewna, że i Tobie szybko i sprawnie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japa&Co to profesjonaliści, na których można było liczyć w każdej sytuacji. Dlatego ja bym się nie wahała i zgłaszała do nich przy każdej przeprowadzce. Nie ma lepszych specjalistów od nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×