Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego wszyscy starzy kawalerowie mieszkaja z mamusia?

Polecane posty

Gość gośćtulipan
To na wsi hedoza sie z matkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby chca sie wprowadzac do mezczyzn a tu dupa bo mieszkanie jest innej kobiety haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80%starych kawalerów bez problemu by kogos sobie znalazła.Większość z nich to porządni czesto dobrze wyksztalceni faceci z własnym mieszkaniem, dobrą pracą i hobby na które ich stać. Zazwyczaj są poprostu nieśmiali, albo mają uraz do kobiet, czasem jakieś kompleksy. Introwertycy którzy za młodu nie nabyli umiejętności podrywania. Czesto poprostu nie chcą żadnej i nie musza być w żadnej stałej relacji bo sa na tyle atrakcyjni ze mogą co noc sprowadzać sobie inną panne. Kobiety po 30 poprostu dupa boli ze nie maja z kim gowniaka zrobić wiec najłatwiej wyzwać ich poprostu od nieudaczników. A wystarczyło by nad niektórymi troche popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moderacjo, podbijasz tematy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mieszkać samemu? dla zasady, bo babiszony by tak chciały? jak kogoś pozna to się wyprowadzi, tyle. ---- To samo można by było powiedzieć o kobietach mieszkających z rodzicami. Niestety na takie kobiety sypią się gromy. Zazwyczaj ze strony sfrustrowanych samotnych kolesi nienawidzących kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowy, dorosły człowiek, który nie chce mieszkać bez rodziców - z doświadczenia wiem, że z nim jest nie-teges (tyczy się kobiet i mężczyzn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.20 dokładnie tak. Mężczyźni nie dają się wykorzystywać i to kobietom nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Sex z matką,zboczency,sodoma z gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Bo nie mają z kim zamieszkać? Inteligentny facet wie że wynajmowanie mieszkania samemu wychodzi drożej. Sądziłem że to oczywiste? Kobiety, na miłość boską dorośnijcie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
9 minut temu, Gość Adrian napisał:

Bo nie mają z kim zamieszkać? Inteligentny facet wie że wynajmowanie mieszkania samemu wychodzi drożej. Sądziłem że to oczywiste? Kobiety, na miłość boską dorośnijcie trochę

Prawdziwy facet szuka kobiety z którą będzie mógł wspólnie budować przyszłość. Tylko tacy mają problem bo w tym wieku wokół nich są już same bezwartościowe trutnie chcące wyhaczyć jakiegoś pożytecznego idiolę do którego mogły by się wprowadzić na gotowe. Zostają wiec starymi kawalerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Mieszkam z żoną od 15 lat. I wiecie co? Wolałbym z rodzicami. Dekiel tak nie odpierdala. A te, które najgłośniej krzyczą sa najbardziej sfiksowane. Masz wybór? Rob tak, żeby tobie było dobrze, a nie kobiecie. Uwierz mi. Źle na tym wyjdziesz po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość koko napisał:

Mieszkam z żoną od 15 lat. I wiecie co? Wolałbym z rodzicami.

😁 Dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

A dlaczego stare panny zwane singielkami mieszkają z mamusią ? Wystarczy wejść na portale randkowe i same piszą w swoich profilach że mieszkają z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max

tylko że one nie muszą codziennie uprawiać seksu, żeby zwalić sobie cisnienie.... a wy musicie. one mogą raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max

co innego jak sie mieszka z matką w jendym pokoju i ona daje na papierosy, paliwo, wodke, etc. a co innego jak sie mieszka z mamą i nią opiekuje i robi opłaty ze swojej pensji i ma oddzielny pokój z oddzielną łazienką... no co innego. samemu sobie gotuje, pierze i sprząta i dokłąda do pieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lll

a ja znam takiego, co się opiekuje i do tego matce wódę i papierosy przynosi, złoty syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris
Dnia 15.10.2018 o 04:59, Gość gość napisał:

80%starych kawalerów bez problemu by kogos sobie znalazła.Większość z nich to porządni czesto dobrze wyksztalceni faceci z własnym mieszkaniem, dobrą pracą i hobby na które ich stać. Zazwyczaj są poprostu nieśmiali, albo mają uraz do kobiet, czasem jakieś kompleksy. Introwertycy którzy za młodu nie nabyli umiejętności podrywania. Czesto poprostu nie chcą żadnej i nie musza być w żadnej stałej relacji bo sa na tyle atrakcyjni ze mogą co noc sprowadzać sobie inną panne. Kobiety po 30 poprostu ... boli ze nie maja z kim gowniaka zrobić wiec najłatwiej wyzwać ich poprostu od nieudaczników. A wystarczyło by nad niektórymi troche popracować.

To się zgadza, mam kumpla który po prostu jest nieśmiały, wszystko reszta się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknięte
Dnia 10.01.2020 o 06:42, Gość Adrian napisał:

Bo nie mają z kim zamieszkać? Inteligentny facet wie że wynajmowanie mieszkania samemu wychodzi drożej. Sądziłem że to oczywiste? Kobiety, na miłość boską dorośnijcie trochę

większość 30stek to gołoduupczynie, a od faceta wymagają nie wiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna zołza

Niestety mam inne doświadczenia. Znam kilku mężczyzn, po 40, którzy są leniwi i mieszkają z rodzicami bo tam im wygodniej.

Nie chcę z żadną panną bo to wiąże się z obowiązkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

eh, baby jak zwykle pokazały że są zwykłymi nieudacznicami życiowymi, zenującymi niedojrzałymi goowniarami, przygłupami z dwoma lewymi łapami. Dorośnijcie, tępe d3bilki i zrozumcie, ze nie wszyscy mają tak goowniane kontakty z rodzicami że chca od nich uciekać XD Coraz więcej męzczyzn mieszka z rodzicami bo wiedzą, ze z wami polki nie warto sie wiazać, bo jesteście tepymi pasożytami które z garnuszka mamusii przechodzą na garnuszek męzczyzny, a gadacie jakie to wy jesteście zaradne. Widzę dużo takich szmaciur mieszkajacych z mamusią i tatusiem, ale jak facet żyje tak to wielki ból dupska. I wy sie dziwicie, że polacy oraz męzczyźni z innych krajów mają was za zwykłe goowno? Poza tym lepiej zajmijcie się swoimi żałosnym życiem a nie wpierdalacie tam gdzie nie jesteście potrzebne. I wyłączcie komputer i pomózcie mamie a nie wkurzacie inteligentnych ludzie, beznadziejne smarkule z kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 13.01.2020 o 21:36, Gość pozytywna zołza napisał:

Niestety mam inne doświadczenia. Znam kilku mężczyzn, po 40, którzy są leniwi i mieszkają z rodzicami bo tam im wygodniej.

Nie chcę z żadną panną bo to wiąże się z obowiązkami.

A ja nie dziwię się, ze nie chcą się wiązać z polkami, same problemy z wami i zadnego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Dnia 11.01.2020 o 19:58, Gość ŁYSY78 napisał:

A dlaczego stare panny zwane singielkami mieszkają z mamusią ? Wystarczy wejść na portale randkowe i same piszą w swoich profilach że mieszkają z rodzicami.

No niestety ale nie każdy dostanie mieszkanie w spadku po babci tak jak ty prymitywny prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość gość napisał:

beznadziejne smarkule z kafeterii.

Sweter powrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogo

Nie wszyscy maja głupie matki, z ktorymi nie ma o czym gadac.  Moze im jest fajnie razem, moze maja fajny wygodny dom. Nie znaczy to zupelnie,ze matki im gotuja, opieraja,m czy wrecz utrzymują. Jakos nie widzicie tychco sie wyprowadzili, takze pozenili i wciąz cigna kase na mieszkanie chocby, poczytajcie posty na kafe ,z ktorych wynika,ze rodzice maja pomagac dorosłym dzieciom! to akurat jest niepokojace, a nie, gdzie kto mieszka. Sa roznu faceci, pasozyty tez, Ale sa tez tacy, co wyprowadza sie w momencie, kiedy bedzie to krepujace dla kazdej ze stron.Pomijhaj ac, ze matka, jesli jest samotna czy chora zwyczajnie moze potzrebowac pomoocy. Generalnie - jest tak wiele powodów, ilu ludzi , wiec g... innych powinno to obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×