Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego samotni faceci po trzydziestce to takie niemoty?

Polecane posty

Gość moskal
7 godzin temu, Gość Gosciowka napisał:

Jestem kobietą, ale muszę przyzna w że się uśmiałam jak to przeczytałam bo mam świadomość, że nie raz mam taki wyraz twarzy😂

masz skrzywiony ryj bo jesteś niedoruhana kochana, troche dymanka by się przydało i od razu uśmiech na twarzy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszko
6 godzin temu, Gość Koko napisał:

Całe sedno w jednym zdaniu. Znam to z autopsji. Dlaczego nie zostałem niemotą:)? 

Bo myślałeś kuutasem, ruhać się chciało, baba zaciągneła cie do ślubu i teraz musisz wysłuchiwać jej nigdy niekończące się zachcianki, ona ciągle chce to czy tamto, wiecznie za mało kasy, albo za dużo pracujesz i cie nie ma, nie wygrasz ziomal, kotwice u nogi masz do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondasxxl
12 godzin temu, Gość moskal napisał:

masz skrzywiony ryj bo jesteś niedoruhana kochana, troche dymanka by się przydało i od razu uśmiech na twarzy, polecam

W sedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondasxxl
Dnia 22.04.2018 o 08:49, Gość gość napisał:

Tez jestem spokojnym mezczyzna. Bez nalogu, trenuje kulturystyke, potrafie gotowac i poszukuje spokojnej, rodzinnej kobiety. Nigdy nie bylem w zwiazku i sypiania z kim popadnie nie toleruje nawet u siebie. Chyba zaczne szukac drugiej polowni wsrod Slowaczek. Chcialbym zostac w przyszlosci tata. Pozdrawiam.

Słowaczki,Czeszki - bardzo fajne kobiety (i ładniejsze od Polek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
Dnia 10.01.2020 o 16:05, Ona_No_Name napisał:

jak trzeba to zmienia sie w wampa do seksu lub troskliwa matke dla waszego dziecka

o następny niewolnic szuka - bo co ma być tak jak ty chcesz tylko sex i niańczenie dzieci.. Kobieta jako rzecz. Z takim podejściem to panowie nikogo nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2020 o 09:29, Gość :)) napisał:

o następny niewolnic szuka - bo co ma być tak jak ty chcesz tylko sex i niańczenie dzieci.. Kobieta jako rzecz. Z takim podejściem to panowie nikogo nie znajdziecie

Hmm ... To zdaje się 🧐 pomyłka. Ani to mój post, który został zacytowany, ani facetem nie jesteem pod tytułem: "następny" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Różnie to bywa. Czasami ci w związku to większe niemoty. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×