Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

Zasadnicze pytanie dla użytkowników forum

Polecane posty

W jakim przedziale wiekowym się mieścicie? Ma to dla mnie istotne znaczenie bo nie wiem czy przystoi mi tu (jeszcze) pisac. Przez jakiś czas byłam out ns kafeterii i być może się tu sporo zmieniło, jak u mnie (np. z wieloletniej brunette jestem blondi ;-) ) Do wyboru mamy klasy wiekowe jak poniżej: 1. Wszystko poniżej do 15 lat 2. 16-20 3. 21-27 4. 28-32 5. 33-39 6. 40- 44 7. 45 i cała reszta starszych panów/pań powyżej :classic_cool: x Jeśli kogoś obchodzi mój przedział/wiek zostawię to na koniec - taka wisienka na torcie :classic_cool: ale śmiało - możecie zgadywać 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mówcie że skali zabrakło ? Czy jak? :-D Powiem tak- idę na running i liczę na to że jak wrócę za godzinę to ktoś jednak coś napisze. Bo przeraża mnje ta cisza na forum :classic_cool: Tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50+ facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyły się czasy kiedy można tu było bezpiecznie rozmawiać. Teraz nikt nie chce ujawniać żadnych danych bo Widmo założył każdemu teczkę i każda informacja może zostać wykorzystana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat kobieta :D Hejtowana przez innych uczestników forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypier ̣dalaj nudziaro z takimi tematami z F8. Wszystkiego się dowiesz,ale musisz zabłysnąć a nie chodzić po ludziach i pytać o dane osobowe. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy - forum erotyczne. Musze wiedziec czy "porady" ktore beda mi udzielane pisze 50 letni wdowiec czy 14 letni prawik :classic_cool:🖐️ 6 lat minelo a Ty nadal zgorzkniały. Coś długo trzyma cie kryzys wieku średniego 😴🖐️ A może to tylko dziś? Tak zwane "niepo..r.uchałeś?" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 50 lat jestem facetem pisz od razu o co ci chodzi to odpowiem ale zmieść się w ciągu godziny bo potem nie będzie mnie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko PANIE. Bez pospiechu. Moje sprawy nie sa codzienne. Ich rozwiazanie wymaga doglebnej analizy.Zygmuś Freud nie wiem czy by je ogarno, a co dopiero Ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra. Na kilometr czuć że nie jesteś tu "świeża". Oczywiście mogę się mylić ale jakaś pani próbuje się zresetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie resetuje. Do starego loginu nie znam hasla i od dluzszego czasu uzywam tego. Ogolnie to "nowa ja"i te takie.. I bez wulgaryzmow i agresji mi tu prosze ;-) Na ulicy do lasek tez od razu z wypier dalaj wyskakujesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss Impatient dziś ale o co chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat. Czemu miałoby nie przystoić ci tu pisać? Tu nie ma ram wiekowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet 25 lat grupa 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nowy jak zwykle się przywitał łódzką kulturą :P 28-32 żeby nie było że spamuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.Dziewczyna,nastolatka lat 19 bywam tu bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega Sruken
5 nie inaczej d**eczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no chyba ze tak :-) uklony i te takie ;-) Jak tam Łódz? Dalej kwitnie przemysł włókienniczy czy to dawno i nie prawda ? Gdzie teraz "łodzianie " pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×