Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka powinna być kobieta?

Polecane posty

Gość gość

Pisałam wcześniej pare miesięcy temu o swoim rozstaniu.. manipulował mną, bardzo przeżyłam rozstanie.. zostawił mnie do innej, ja pozbyłam się przez te 6 lat związku swojej pewności siebie.. generalnie było ciężko. Teraz bardzo rzadko wspominam stare czasy, ale próbuje się pozbierać. Generalnie to dużo imprezuje, koleżanki mnie wyciągają.. ciagle mam propozycje i zaczyna mnie to już męczyć te imprezy i alkohol.. zaczynam się nad sobą zastanawiać co robić, żeby sama się czuć z siebie zadowolona kiedy poznaje faceta.. poznałam kilku i np przy jednym czuje się Hmm gorsza? Mało ciekawa? On sportowiec, firma własna, pasje, wysportowane ciało.. a ja? Mieszkam sama wiec kasy dużo idzie na życie, praca kosmetyczki, po pracy jeszcze prywatne klientki, trochę ćwiczę już schudłam ale jeszcze daleko do pięknego ciała. Mówią mi ze jestem ładna i ja to wiem, ale jak się rozbieram to nic ciekawego.. po prostu potrafię się dobrze zrobić i ubrać i jest ok. Co powinnam zrobić żeby być gotową na związek, żeby facet którego poznaje chciał o mnie dbać i szanować i się starać i zdobywać? W czym tkwi cała strategia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jaka chce być. Jeśli masz zamiar dopasowywac się pod konkretnego faceta to jest to z góry skazane na porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma strategii, trzeba po prostu siebie lubić to inni zrobią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o dopasowanie do faceta.. nie wiem jak być kobieta która facetom się wydaje być ciekawa.. jak odnaleźć siebie? Wtedy bym się czuła dobrze sama z sobą przy facecie który jest pewny siebie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie trzeba zacząć a nie liczysz że przyjdzie facet i cię dopiero zmieni. Głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie za wysoko zrasz niz pupe masz taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :p Najważniejsze być sobą... po co udawać? Udawanie jest męczące i prędzej czy później wychodzi jakim się jest naprawdę :) Jedyne co mogę doradzić i powiedzieć co faceci lubią w kobietach to to- żeby miały własne zdanie, a nie przytakiwały na wszystko co powie facet :P Nie skupiaj się na dużych "rzeczach", pasjach których Twoim zdaniem nie posiadasz... bo na pewno posiadasz ich trochę! Ale najwidoczniej musisz je dopiero odkryć, albo DOSTRZEC. Jak to mówią "cieszmy się z małych rzeczy"- ale najpierw je dostrzeżmy :* Będzie dobrze ! Prawdziwa miłość przychodzi sama. Co z tego, że ktoś Ci się podoba ? Tego kwiatu jest pół światu. Jeśli to jest to- to będziecie razem :p a jeśli nie to nie ma co szukać miłości na siłę... Sama przyjdzie - tak NIESPODZIEWANIE <3 powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie, wyglad to wazna ale nie najwazniiejsza rzecz. Z taka osobowoscia jak masz-predzej czy pozniej facet przestanie Cie szanowac. Spojrz na siebie obiektywnie, zapoznaj sie z psychologia. Sprobuj sie zmienic. Ja tak zrobilam, najpierw udawalam potem weszlo mi w krew. Szczerze zainteresowalam sie ta zmiana, zachwycilam jak ludzie na mnie reaguja i jak fajnie mozna byc inna osoba-radosna, bardziej trzezwa zaczelam dostrzegac w tym cos innego niz mus bo tak to nigdy nie wyjdzie. Dzis niektorzy sie mnie nawet boja czy sie odezwe czy nie budze respekt.Kiedys bylam wykorzystywana i manipulowana.Moze to smiesznie zabrzmi ale takie jest odzwierciedlenie w'realu'. To wpis jednego z facetow ktorzy zajmuja sie ta dziedzina, moze nazwy nic ci nie mowia ale zgadnij do ktorej grupy nalezysz, szczerze.Pracuj nad soba zamiast miec zal do swiata.powodzenia x Królowej Pucharów Całkowite przeciwieństwo KB. Małe czarne nie rzucające się w oczy. Często poznaniu towarzyszą plotki i obmowa. Skazani jesteśmy na szukanie miejsc odludnych, mało uczęszczanych, jeśli w pobliżu domu to tzw "kanałami" (dla osób b wrażliwych- miejsc romantycznych) Tanie, zapadłe, nie na widoku knajpki. Często się rozglądamy, spięci, pożegnania przed przystankiem (lub za) Często są to Panie już zajęte, o wątpliwej reputacji, niepełnoletnie, mniejszość narodowa, braki w wyglądzie lub wychowaniu. Dlaczego więc? No bo nas kochają, spełniają nasze zachcianki, są dyspozycyjne, nie stawiają warunków, szybko się podporządkowują, dają się nam manipulować, na takie nas stać. Zamiast planów są obietnice (bez pokrycia) Seks wyuzdany. Rozstanie z Królową Pucharów. Nie dzwonimy, unikamy, pokazujemy się z inną, zostawiamy je po prostu w spokoju. Zaczyna nam przeszkadzać w nich wszystko to co nie dawno pociągało. Kiedy już je odchorujemy przychodzi czas na......powinna być Królowa Denarów A nie jest. Królowa Mieczy. Do 2-3 miesięcy. Krótkie, przelotne, nic nie znaczące, znamy ją, gadaliśmy z nią, myślimy że coś z tego będzie Nie będzie. Sąsiadka, koleżanka z pracy, znajoma z kursu, szkoły, biblioteki, wakacji. Wygląd uroda bez znaczenia ważny jest kontakt. Zaspokojenie wyrównanie potrzeb. Po jakimś czasie od rozstania znów mówimy sobie cześć Już wiemy że wystarczy tych głupot. Czas się ustatkować:-) Weekend to stanowczo za mało Od samego początku wiemy że Królowa Denarów "this is it" Minimum 3 lata, stabilizacja, żadnych "boków", "po słowie" zaręczyny albo ślub, przy rozstaniu jest się czym dzielić, niektórzy tkwią w tym do dziś Zwykle cykl przeznaczony na 4 Królewny zajmuje nam 8-9 lat i znów wracamy do Królowej Buław. Męskie i konkretne Wszystkim samotnym Paniom życzę bycia u boku właśnie poznanego man-a Królową Denarów a sobie samemu Królowej Denarów Pozdrawiam Alan PS Łatwo się odnaleźć:-) Dobrze wiedzieć kim się jest (lub było) Tradycjonaliści mogą w dwóch pierwszych cyklach wstawić Pazie lub Giermki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za ten tekst, właśnie mniej więcej rozumiem o co chodzi. A pisałaś ze zapoznałas się z psychologia w jaki sposób? Właśnie chce dobrze wykorzystać swój czas bycia samej i być gotowa.. pracować nad sobą chce, ale jak? Byłam bez swojego zdania kiedyś i przytakiwałam byle być z nim bo celem był on. Teraz spotkałam się kilka razy, facet poważny pytał czy chce rodzine dzieci czy czego oczekuje? A ja swoje zdanie za nad to i odpowiadam nie, dzieci w najbliższym czasie nie chce, na jego teksty wszystko u mnie było odwrotnie i stwierdziłam ze przesadziłam w druga stronę.. czemu odpowiadam dzieci nie? Skoro teraz nie ma u boku faceta którego kocham to jasne ze nie, ale skąd mam wiedzieć co będzie za pół roku? Pół roku temu ja byłam w związku i nie wyobrażałam dobie życia bez niego ze sama sobie poradzę i wtedy bym powiedziała ze nigdy z innym facetem się nie umówię - a jednak :) nie wiem co robić czytać książki czy co żeby czuć się z sobą lepiej, siebie zaakceptować w pełni i sama się czuć z sobą dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są łatwowierne i głupie piszą tak faceci a oni to mocarze w miłości i gracze dobrze grają swoją rolę: aktor Z to gra ze mną ....pisze swoje scenariusze ...animacji :))dobrze że kończy się ta romantyczna powieść jego sukcesem , bo na tym polega cała proza zajścia .Pozdrawiam, całuję ,kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem niestety o co chodzi w tym wpisie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Co powinnam zrobić żeby być gotową na związek” x Przestać o tym myśleć xxx „żeby facet którego poznaje chciał o mnie dbać i szanować i się starać i zdobywać?” x Szanować samą siebie xxx „ W czym tkwi cała strategia?” x W tym, że na początek musisz akceptować samą siebie, znać swoją wartość i nie latać za każdym facetem, który na Ciebie spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak to rozumiem ze tam sa opisane rozne typy osobowosci i ta krolowa pucharow symbolizuje kobiety takie jak autorka tematu - oddane ,ulegle, dajace sie manipulowac. Ten wpis jest od mezczyzny wiec to jego spojrzenie (bardziej wiarygodne) na kobiety i sposob traktowania przez plec odmienna daje do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam czegos brakuje bo pisze o 4 a sa 3 opisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sobie uswiadomic ze wyglad to nie wszystko. jezeli bedziesz skupiona na wygladzie i na sobie ogolnie to bedzie to jedyna wartosc a to slaby fundament, mlodosc szybko mija, nie tak rzadko dzieja sie rozne wypadki, znajdz wartosc w sobie jako osobie odkryj swoje mocne strony, zapisuj sie na dodatkowe zajecia ktore dadza ci radosc, nie rob NIC wbrew sobie. wychodz do ludzi,sprobuj sie z kims zaprzyjaznic i wszelkie zmiany wprowadzaj stopniowo,nie na hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o charakter to kobieta powinna byc seksowna i wesola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna być dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna byc religyjna, chemiczna i partyjna. Lezala krzyzem, sie rozkladala i czlonkow przyjmowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×