Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak chemi w zwiazku

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, mam problem i nadzieje ze pomożecie mnie chociaż troszkę nakierować. Cztery miesiące temu poznałam świetnego faceta, ale... nie ma chemi z mojej strony. Chłopak to ideał, przystojny, inteligenty, opiekuńczy, ale brakuje mi tego „czegoś”. Ja sama nie umiem się określić, czy chce z nim wgl byc. Wcześniej spotykałam samych dupkow którzy łamali mi serducho, ale było to „coś”, którego nie mam przy nim. Wiem, ze z nim mogłabym stworzyć stały, dojrzały związek, ale czy bez chemi wgl się da? Dajcie znać co sądzicie, bo już naprawdę nie wiem co zrobić, czy odpuścić sobie, czy dalej „tego” szukać, bo jest to pierwszy facet, któremu rzeczywiście na mnie zależy w sposób w jaki jeszcze nikomu nie zależało i szkoda mi tej relacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj jeszcze jedno "i" do słowa chemia, będzie silniejsze i może wreszcie coś poczujesz ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokojnie czas i zobaczysz jak to się rozwinie.Jeżeli z czasem nie poczujesz czegoś więcej to będziesz musiała poszukać innego mężczyzny.W końcu się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? 19-20, czy 30 wzwyż? Priorytety zmieniają się z wiekiem. Kobieta potrzebuje stabilizacji, związku opartego na zaufaniu, szacunku itp., a nastolatka i młodka potrzebuje miłosnych uniesień i motyli w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×