Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmagda

Seks na pierwszej randce

Polecane posty

Gość gośćmagda

Cześć wszystkim! Znamy się od 3 miesięcy, dzisiaj po raz pierwszy mam u niego nocować i z tego co wiem - w jednym łóżku ;) dotychczas trzymaliśmy się bardzo na dystans ,ale wiem ,że on ma taką samą ochotę na mnie jak ja na niego i tu pojawia się problem - boje się ,że po tej nocy się zakocham już zupełnie w nim, a nie wiem czy on oczekuje wyłącznie seksu czy czegoś więcej (jak ja) standardowy problem :) Zastanawiam się czy przetrzymać wszystko czy pójść na całość (wielokrotnie byliśmy z sobą sam na sam- kumplowalismy sie, dopiero niedawno wkradły się podteksty ,ale nie dochodziło nawet do pocałunków - oboje tego chcieliśmy ale nie mogliśmy się zebrać w sobie by któreś wykonało ten pierwszy krok ) . Wiemy ,że dzisiaj może zdarzyć się dosłownie wszystko -on też się obawia tej nocy - to będzie nasza pierwsza randka . Nie wiem czy iść za popędem czy trzymać się rozumu , on już mi zapowiedział , że przy mnie ciężko mu nawet zasnąć będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczekaj z seksem minimum 2lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak się puścisz skoro na siebie lecicie więc nie wiem po co ten temat, szukasz usprawiedliwienia do swego puszczalstwa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszej randce bzyknęłam się z moim ukochanym i wpadłam na pierwszym roku studiów, więc lekko nie było, ale on pozostał przy mnie, a ja wzięłam się w garść i jesteśmy dziś najszczęśliwszym związkiem świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest różnica, czy na pierwszej, czy na kolejnej? Jak masz ochotę I on ma, to nie ma co się krępować, co będzie, to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra poszla na pierwszej randce do lozka i tyle faceta widziala. potem pol roku w depresji byla ale jak jej radzilysmy z kolezanka by myslala glowa to nie slu hala. wygralo myslenie 4 literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: ustal czy on cię kocha czy tylko pożąda. Porozmawiaj z nim czy zależy mu na seksie czy chce być z tobą na dobre i na złę na resztę życia. To jest podstawa związku. Jak pogadacie to przechodząc do seksu: Jeśli oboje będziecie mieli ochotę to proponuję wspólną masturbację, masaż, seks oralny czy wszystkie dowolne rodzaje seksu oprócz stosunku - w ten sposób nauczycie się co kręci drugiego partnera - zwłaszcza jeśli w trakcie będziecie sie komunikować ze sobą - i poznacie swoje ciała.Tak więc można nie iść na całość, ale zacząć odkrywać nawzajem swoje ciała i seksualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, jestescie ze sobą 3 miesiące i jeszcze bez seksu? Ja idę do łóżka z facetem na 1 max. 2 randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej żebyś z nim nie spała na jednym łóżku, bo to się skończy tylko jednym ;p Nie śpieszcie się z tym tak szybko, to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×