Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci dziś to hipokryci: masz nie kląć, bo nie przystoi kobiecie, ale zarabiaj

Polecane posty

Gość gość
Haha, dobre. Idealne oddanie sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 kolo prawdziwego faceta to Ty nawet nie stałes.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w tym trochę racji Mamo Julci i Antosia. Dzieci boją się męża. Roczniak i dwulatka nie reagują na ojca w ten sposób, chyba że nie mają więzi. Izolując dziecko od ojca wyrządzasz temu dziecku krzywdę. P.S. Nie wszyscy, którzy cie tu krytykuja to od razu trole. Wiem,że jest sporo hejtu w stosunku do twojej osoby,ale niektórzy może chcą ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszny raczej :D uśmiałam się. Idealnie oddaje twoje śmieszne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nie widać wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to ty jestes. I to skrajnie głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty serio jesteś taka p******a? Masz żal do ojca że nie poszedł do kopalni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała twoja rodzina powinna zobaczyć co tu piszesz na nich. Ojciec miał być wyrobnikiem, a matka kura domowa. A że nie byli więc masz traume i żal. wszyscy powinni cię solidnie kopnac w d**e i zerwac kontakty,maż i dzieci też. Jestes toksyczną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra,poddaje się. Chciałam dobrze,ale się nie da. Wiele osób żyje z traumami z dzieciństwa. Alkohol,przemoc w rodzinie. Cierpią,ale żyją normalnie. Pracuja,maja dzieci j nie robia ze swojego życia misji, nje podkreślaja na każdym kroku jacy to oni są biedni. Nie użalają się nad sobą. Ty na odwrót. Ktoś ci już wcześniej napisal,że to jest obsesja a takie rzeczy się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ci powiem. Karma wraca. Tak jak ty traktujesz i oceniasz matke, tak twoje dzieci zrobią tobie. Zobaczysz, też za jakieś bzdety które robisz teraz, dzieci cię będą tak surowo rozliczać w przyszłości. Za każde ich niepowodzenie będziesz ty winna bo teraz robisz coś nie tak. I tez będą mieć traume przez ciebie, z jakiegoś tam blachego powodu. Jeszcze się zdziwisz kobieto jak to wszystko do ciebie pięknie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Julci i Antka ty jesteś psychiczna kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to zauważyłam " zachowuj się jak kobieta a nie jak facet " ale w robocie oraj jak twój chłop , faceci mówią o rosjanki takie piękne i kobiece bla bla ple ple, ale rosjanki jak nie chca to nie pracują i wszystko funduje mezus ilia albo inny sasha, mnie się Rosjanka ze studiów spytała " ale jak to u was w Polsce facet nie przynosi na pierwszą randkę prezentu i nie zaprasza na jedzenie ? " chcesz kobiety słodkiej księżniczki traktuj ją jak słodka księżniczkę , polki to sa babochlopy bo je życie przeoralo, jak kobieta zapiernicza jak facet to jej aż jajca Rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chcą porządnych delikatnych eterycznych kobiet a sami nie robią nic żeby kobieta się tak poczuła , skoro kobieta musi pracować sprzątać mieć wszystko na głowie WALCZYC O BYT , to jak ona może być delikatna ?żeby walczyć o jutro trzeba mieć gębę na miejscu i pazury , faceci hipokryci mówią " polki są takie męskie i zaniedbane" to co polka ma się ubrać w mini i szpilki do pracy w fabryce ? Ma sobie kręcić loki do pracy w sklepie czy gdziekolwiek ? Do biura też się słodko nie ubierze bo panuje jakiś dress code, faceci nie dbają o swoje kobiety a później płaczą że kobieta nie jest zadbana , nie da się mieć wszystkiego jak pisała autorka , ja muszę pracować bo nikt za mnie tego nie zrobi , ładnie się ubieram tylko jak mam wolne ,czyli prawie nigdy , odkąd poszłam do pracy też stałam się bardziej wulgarna bo jakoś trzeba reagować na przytyki lub pretensje innych ,i jak ktoś mi mówi że mam nie przeklinac to mnie ogarnia pusty śmiech , bo co niby ?? Czemu niby nie skoro facet na mnie nie robi i muszę się że wszystkim uzerac jak on i mieć takie same obowiązki jak on , sprawa jest prosta mam dużo obowiązków nikt się nade mną nie lituje to i pochlac mogę i poprzeklinac , bo mi się kurva jepana już nic nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mi facet powiedział ze mam nie kląć to bym przeklinala 1000 słów na minutę , żyje sama dla siebie , robię na siebie , nie potrzebuje żadnej męskiej pomocy wiec niech mnie w obsrana doope liznie, sobie trzymaj zonke baranie pod pantoflem jak będziesz ją miał na utrzymaniu to wtedy sobie porzadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to idiotki bo robią z siebie meczennice, w robocie pracuj , w domu gotuj , bachora wysraj, w Niemczech kobieta idzie do roboty a w domu ma spokój bo jej sprzątaczka z Serbii posprzata , na Ukrainie , baba nie robi bo zajmuje się dziećmi a jak robi to na swoje szmaty bo ukrainki chodzą odwalone nawet po bułki ,,na pewno nie dam się nikomu urobic żeby być czyjąś niewolnica i że się mam jakiegos fagasika sluchac , lepe w ryj dostanie i żegnam , skoro mam swoją kasę płace rachunki to mi żaden bubi nie będzie dyktowal co ja se mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś głupia że takiego nie umiesz pogonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakbyś mi to z ust wyjęła. Dokładnie tak jest. gość dziś To też prawda. Tylko, że co u nas jest dobre, to Polki dają się tłuc swoim chłopom coraz rzadziej, a Rosjanki nie. Z tym jepaniem w robocie, to też prawda. Najbardziej zadbane to te mimozy, co mają lekkie stanowiska pracy, reszta jest za bardzo wymęczona, żeby zrobić coś więcej niż pomalowane rzęsy i umyte włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem , pracowałam z Rosjanami i sami Rosjanie wypowiadają się z pogardą o facetach którzy biją żonę , tam nie jest tak że każdy bije , w Rosji jest dużo alkoholickiej patologii i to oni biją żony , normalny Rosjanin patrzy na to z obrzydzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki są kobiece ale one są też leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje kazdy dorosly a nie przeklinanie to element dobrego wychowania. Jak mezczyzna pracuje i jest.dobrze wychowany to czemu nie.ma tego samego oczekiwac od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialyscie rownouprawnienia autorko to przestan marudzic i lec do pracy utrzymywac rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:06 równouprawnienie? Jestem takim samym człowiekiem jak ty głupi ciulu. Czuje ból, mam prawo być zmeczona, mam prawo do takiego samego zarobku jak facet itd. Macie niesamowity ból d**y, bo równouprawnienie oznacza również równość w obowiązkach domowych, a to wam nie pasuje, to plujevie się o pracę w kopalni i na budowie. W fabryce się zatrudnij, to zobaczysz jak baby dźwigają i zapierdzielają ponad swoje siły. Silni mężczyźni, a jak trzeba co do czego to wystraszeni i bezradni jak dziecko we mgle. W czym ty jesteś lepszy? Bo mocniejszy kręgosłup, większe łapy i silniesza nadgarstki? Jakbyś miał stanąć przy taśmie w fabryce to połowy normy nie wyrobisz. I urodź dziecko, to pogadamy o twoim równouprawnieniu. Prawda jest taka, że jeden poród zamienisz na 10 lat roboty pod ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×