Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci dziś to hipokryci: masz nie kląć, bo nie przystoi kobiecie, ale zarabiaj

Polecane posty

Gość gość
Nie każdemu pasuje standardowe życie.......No wiemy. Zostań kura domowa i już innym nie pasuje.:):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na starość małe mieszkanie jest ok ale ni wtedy kiedy się ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Po pierwsze jest tak wiele cech opisujących ludzi poza inteligencja że w zasadzie nie wiem. Pewnie jedne są inteligentne, inne nie. " xxx Sama pisałaś, że to jak się mieszka świadczy o inteligencji. A one chyba mieszkania mają OK? A czym wg Ciebie jest ten średni i wyższy poziom (który świadczy o inteligencji). Ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoi rodzice są przeciętni j podjęli taka decyzję jaką podjęli. Wybitni na pewno nie są ale i nie są jacyś głupi. Tacy średniacy.....jak kury domowe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ogolnie zawsze bardziej imponowali podroznicy, osoby niebedace materialistami, z pomyslami - kto widzial film Wszystko za zycie moze wie co mam na mysli za to osoby pod krawatem, wcisniete w marynarke, krygujace sie, stosujace formulki, asapy, deadline, feedback - no nie imponuje mi to i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:22 a skad wiesz, kim jestem, jestem tylko slowami na ekranie twojego monitora. Czemu takie ograniczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Julci i Antosia
Jak kobieta chce isc do pracy to krztczycie, że ma wybór. A moim wyborem jest tworzyć szczęśliwa rodzine. Z reka na sercu- wasze mamy nie pracowaly, nie? Zajmowały się wami. To czemu wy nie zajmujecie sie dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem lament na jednym albo drugim forum, że mąż zdradził i co robić, bo ona nie ma niczego swojego i nie ma gdzie iść. Nie życzę takiej sytuacji, ale serio należy trochę myśleć. A ton wypowiedzi niektórych niepracujących świadczy o braku myślenia. Jakby największym osiągnięciem życiowym było siedzenie w domu i wydawanie nie swojej kasy. Metraż mieszkania nie świadczy ani o inteligencji ani o związku w ogóle. Nie rozumiem skąd to przeświadczenie, że te które nie pracują są mądre bo złapały faceta co je utrzymuje. Mądre? Chyba cwane. A to z mądrością nie ma niczego wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kura domowa, bizneswoman, minimalista, materialista - kazdy czlowiek jest ciekawy, zycie samo w sobie jest cudem i szkoda marnowac go na takie etykietowanie, przeliczanie czyjejs wartosci co do joty, katalogowanie... I tak to zycie sie kiedys skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sredni poziom jaki osiągają inteligentni ludzie to mieszkanie gdzie każdy ma swój pokój plus wspólny salon. Mieszkanie w nowym budownictwie lub dobrej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa mieszka sama w duzym trzypokojowym domu, z bardzo duzym ogrodem, na dodatek z uzytkowym strychem, garazem w bryle tegoz domu i kotłownia. I jej metraz nie jest wyznacznikiem ani madrosci ani glupoty, nijak ma sie to.do inteligencji. Co kto lubi. I znan ludzi ktorzy rzeczywiscie wola sie zarznac z kredytem na wielki dom lub mieszkanie i placa po 2 mln zlotych za kupno, a znam takich co byloby ich stac na takie apartamenty i domy ale wola nieszkanie typu studio, dwu lub trzypokojowe majac np jedno dziecko. Niski kredyt a reszta kasy hulaj dusza piekła nie ma albo skrupulatne inwestycje na gieldzie lub lokowanie kasy w kupno mieszkania pod wynajem, poki co zeby miec zysk, w przyszlosci dla dziecka. Jak pisalam co kto woli. Dla mnie 36 m to malo, ale przy trojce dzieci spokojnie starczy mi dom 85-100 m, a komus innemu byloby malo przy trojce dzieci nawet 260 m domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na starość małe mieszkanie jest ok ale ni wtedy kiedy się ma dzieci. xxx :-D :-D Przecież człowiek ma chcieć więcej i więcej, prawda? A mieszkanie w "kurniku" świadczy o niskiej inteligencji. Śmieszne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumujmy. O inteligencji lub jej braku nie świadczy - ani metraż mieszkania - ani to że ktoś wybrał życie pustelnika - ani to że ktoś jest minimalista - ani że ktoś chce mieszkać w zapasie O inteligencji ŚWIADCZY TYLKO JEDNĄ RZECZ NA CAŁEJ ZIEMI. TO CZY PRACUJESZ CZY JESTEŚ KURA DOMOWA. Tylko to świadczy o inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak świadczy o czyjejś inteligencji to, że ktoś ocenia inteligencję innych osób na podstawie tego w jakich metrażach lokalizacji i typie budownictwa mieszkają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świadczy o tym samym o czym świadczy ocenianie czyjejś inteligencji tylko na podstawie tego że jest niepracujaca panią domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam sobie w malym mieszkanku, pracuje na pol etatu, dla wielu moge byc malo inteligentna, ale maja prawo tak myslec, nic nie poradze. Tak zostali wychowani, takie mieli wzorce, potwierdzenia swoich pogladow szukaja wszedzie itp. Niektorzy ludzie mowia innymi jezykami, jedni patrza na czlowieka pod wzgledem jego funkcjonalnosci, a inni pod wzgledem jego bogactwa duchowego. To ciekawe, ze ludzie sa tak rozni. Kiedys mialam faze "nienawisci do kur domowych", minelo mi to, czulam tak chyba przez to, ze ciazyla nade mna presja, mialam takiego chlopaka ktory wywolywal takie uczucia bo strasznie duzo wymagal od kobiet. Bylam tez pod wplywem kolezanek, ktore ciagle obgadywaly kury domowe. Teraz jestem z innym, nie naciska, zmienilam prace, wiec nie widze tamtych kolezanek, a mi minela nienawisc do kur domowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu doszlyscie do wniosku że wszystkie jesteście głupie. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po 23 stronach pisania taka konkluzja. Lepiej późno niż wcale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie ogolnie sa glupi, a kobiety to juz szczegolnie. Konformistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie hipokryzja kobiet tylko przestan sluchac feminazistek! Nie bedziesz miala polowy problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja mezczyzn bedzie jeszcze dlugo niezagrozona. I pisze to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:02 niech slucha kogo uwaza generalnie i tzw feminazistki i kury domowe moga byc glupie, o czym swiadczy ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:03 jako kobieta zgadzam sie z toba :D poki kobiety nie beda solidarne i nie beda akceptowac, ze sa rozne i zadna nie ma recepty dla zycie to tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracująca kobieta nie może być głupia. Sam fakt że pracuje już świadczy o jej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Julci i Antosia Moja mama pracowała. Nie czułam się zaniedbana. Ja również pracuje i moje dzieci nie wyglądają na nieszczęśliwe. Każdy ma wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz byc wulgarna to badz tylko nie dziw sie, ze potem same chamy do ciebie podchodza i zagaduja. Co do pracowania na rowni z mezczyznami to dziekuj za to feministkom czyli wam kobietom. Robicie sobie wiecej pracy same na wlasne zyczenie. Coraz mniej przypominacie kobiete a jedno czesnie macie jakies pretensje o brak prawdziwych mezczyzn. Prawdziwe kobiety maja prawdziwych mezczyzn a ty jestes jakims lewacko-feministycznym obiektem nieudanego eksperymentu. Masz pretensje do mezczyzn za cos co jest efektym dzialan kobiet-feministek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawrot idiotycznych kur domowych i kobiet pracujacych aaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwi mężczyźni mają prawdziwe lasie, sluzki, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×