Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astax

Marzy mi sie 10 kg w miesiac

Polecane posty

Gość Astax

Waze 69 kg. Za miesiac jade z rodzina na wakacje. Chcialabym do tego czasu widziec dyszke mniej na wadze. Da sie? Mysle o w miare rozsadnych metodach. Dzis zaczynam diete zielonymi koktajlami - planuje to na 10 pierwszych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się, no chyba że ważyłabyś 100kg to wtedy byłoby to możliwe chociaż i tak to nie byłby sam tłuszcz ale i woda. Daj sobie spokój z tymi koktajlami bo efekt jojo cie dobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astax
Zaczelam - dzis pierwszy dzien. Dzis rano wazylam 69,6 kg. Bede sie wazyc co 5 dni. Zrobilam rozpiske - codzienie rano i wieczorem gimnastyka, do tego dieta (na razie koktajlowa) i 2 razy dziennie balsam antycellulitowy , takze cwiczenia twarzy, oczu i oddechowe. Za miesiac bedzie ze mnie laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale nie uda Ci soe zdrowo schudnac. Za kilka dni zrezygnujesz przy takim zalozeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakakiulinna
Moim zdaniem tylko zdrowe odżywianie i regularne posiłki. Mi bardzo pomaga to ze zamawiam sobie catering dietetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astax
A dlaczego klops? Mam dwa koktajlowe dni za soba, wiec na razie wszystko idzie wedlug planu. Co wiecej, jak moj 7-letni syn uslyszal ze od zielonych koktajli bedzie silny i urosnie (a dziewczynka z przedszkola ktora mu sie podoba jest od niego wyzsza to zazyczyl sobie aby mu tez robic takie koktajle. Wiec od 3 dni miksuje szpinak, jarmuz + owoce + siemie lniane + woda i razem pijemy. Przy czym on oprocz tego je normalne posilki, a ja tylko owoce, warzywa na surowo i migdaly/orzechy. Tak wiec jesli nawet ja nie wytrwam w diecie to sukcesem jest ze dziecko, ktore na zielone warzywa mowi "be" teraz samo sie doprasza o zielony koktajl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nieosiągalne, żeby schudnąć w miesiąć 10kg, chyba ze zrobisz sobie odsysanie tkanki tłuszczowej, albo utniesz rękę - wtedy efekt murowany! To nawet ja, stosując dietę i ćwiczenia i iqacai w miecha spadłam 4 kg bezpiecznie i zdrowo, i to i tak wszyscy mi mówili ze za szybko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astax
Gosciu, jest mozliwe 10 kg w miesiac bo sama kiedys zjechalam 7 kg w 10 dni ale to byla glodowka na samej wodzie. Teraz nie chce byc na glodowce, wole pic koktajle i jesc co nieco. Takze ludzie na diecie jajecznej duzo chudli w krotkim czasie. Ale ja postanowilam ze chce to zrobic zdrowo, a takze bez zadnych suplementow, wiec nie ma sensu reklamowanie tu czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fast Burn Extreme to unikalny wieloskładnikowy reduktor tkanki tłuszczowej. Silna formuła Fast Burn Extreme powstała z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, jednak z jej zalet może korzystać każdy – niezależnie od intensywności ćwiczeń i wagi ciała. *Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów *Hamuje proces tworzenia się tkanki tłuszczowej *Zwiększa wytrzymałość podczas treningu *Poprawia koncentrację *Nie zawiera środków dopingujących *Ulepszona formuła idealna dla sportowców i amatorów Link do zamówienie podaje --> http://nplink.net/XM98tigE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika H
Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego sposoby na pożegnanie kilogramów jak zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierniczac z tymi reklamami!!!!!@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astax
5 dni za mna. Przez pierwsze 3 dni - zamiast 3 glownych posilkow byly koktajle, a jako przekaski - owoce, surowe warzywa i orzechy/ migdaly. Potem byly 2 dni takie same z 1 roznica - na obiad byly 2 ugotowane ziemniaki, brokuly, fasolka i do tego surowka z oliwa. Przez te dni wlaczylam tez cwiczenia ( ok pol h dziennie) oraz 2 x dziennie masaze antycellulitowe (sama). Dzis na wadze 67 kg, wiec 2,6 kg w 5 dni. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzuciłam 9 kg w zeszłym miesiącu. To nic trudnego, uwierz mi :) Wystarczy robić sobie jakieś cardio, ja jeżdziłam codziennie do pracy i z pracy (8km) rowerem , a w weekendy chodziłam na basen plus wykupiłam dietę na redukcję stąd : https://fitandeat.pl/diety/redukcja/ i jakoś poszło :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w drodze do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna C
10 kilo w miesiąc to moim zdaniem przesada, bo pomyśl jak bedzie wyglądała twoja skóra, ale 13 kilo w 3 miesiace przy zastosowaniu Slimunox jest jak najbardziej realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katarzyna F21
Moim zdaniem nie ma co przesadzać. Pomyśl jak będzie wisiała ci skóra. Dla mnie bardziej realnym i zdorwym byłoby danie sobuie trzech, czterech miesięcy czasu, wprowadzenie racjonalnej diety, systematyczne ćwiczenia i dodanie do tego Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu Katarzyno i Lucyno - zachowaj chociaz pozory, ze nie jestes 1 osoba, bo od razu widac, ze tresc ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można schudnąć bez ćwiczeń ale nie da się schudnąć bez diety. Ja ii tak na samej diecie miałam straszne problemy. Moja przemiana materii byłla zbyt wolna. Stosowałam więc do tego tabletki Slimunox. Znacznie lepiej mi poszło. Znacznie więcej schudłam. Polecam tabletki Slimunox wszystkim kobietom które na samej diecie mają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazenie sie jest bez sensu trzeba sie mierzyc :) ja jak zaczelam jezdzic na rowerze plywac co 2 dzien wazylam wiecej a ciuchy byly tak samo dopasowane tyle ze wysmullilam sylwetke i flaska zalienilam z miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg w miesiąc wydaje mi się sporą przesadą, co z tego że może uda Ci się uzyskać taki wynik po koktajlach ale gdy zaczniesz jadać normalnie wysoce prawdopodobne jest to, że przytyjesz i to jeszcze więcej niż schudłaś. Moim zdaniem powinnaś jeść normalnie, wykluczyć pewne produkty z diety typu słodycze itd wprowadź ćwiczenia i do nich dorzuć sobie to https://africanmangosklep.pl przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ja jestem z niego bardzo zadowolona. Schudniesz zdrowo, w miarę szybko, skutecznie i trwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję preparat Slimunox.Przynajmniej na razie jestem zadowolona z jego działania .Kilogramy spadają ja nie czuję się głodna.Oby tak dalej a zacznę wierzyć że w końcu mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N rynku mamy teraz dostep do wielu srodków które wpomagaja odchudzanie organizmu , nie sa drogie ale za to skuteczne wiem bo sama stosuje, moja historia z tymi srodkami zaczela nie dawno , probowalam stracic chociaz 5 kg niestety nie wychodziło bo jestem łakomczuchem i nie zabardzo potrafilma odmówic sb np czekolady ;( zaczełam szukac w internecie i znalazłam niby srodki cud , zaczelam od koktajli ktore oczywiscie nic nie dały i trafilam wkoncu na to http://nplink.net/vWupLvlf stwierdziłam ze zobaczymy , no i byłam zdiwiona bo o dziwko ten oto srodek przyczynił sie do utraty zbednych kg dlatego polecxam tez tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×