Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astax

Marzy mi sie 10 kg w miesiac

Polecane posty

Gość nie znosze baranow
Idiotyczne reklamy. Wypad stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 w miesiąc to trochę przesada, może i uda Ci się jakimiś metodami tyle schudnąć ale obawiałabym się efektu jo jo. Nadwaga nie nazbierała się w miesiąc i jeżeli chcesz schudnąć zdrowo i trwale nie pozbędziesz się jej w tak krótkim czasie. Fajnym rozwiązaniem do pomocy w wprowadzeniu zmian w jadłospisie i przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej jest https://fittspray.com to wieloskładnikowy suplement w płynnej formie a jak wiadomo płyn lepiej się przyswaja w porównaniu z tabletkami. Działa szybciej i skuteczniej no i jest naturalny, ja go mam od ponad miesiąca efekt? 6 kg ale popracowałam trochę nad jedzeniem. Czuję się świetnie wyglądam coraz lepiej dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka9
10kg w miesiąc to duże wyzwanie. Ale dla chcącego nic trudnego! Ja zrzuciłam jakieś 7.5kg w 28 dni. Stosowałam dietę pudełkową od znajomych, dużo cardio (bieganie, rowery, wspinaczka w górach) i ćwiczenia na siłowni w weekendy. Myślę, że 10kg w miesiąc tez jest możliwe. Łap tutaj link do diety pudełkowej z której korzystałam: https://fitandeat.pl/diety/redukcja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoniiramu
Janka, też stosowałam dietę fitandeat. Bardzo dobra jest na redukcję tkanki tłuszczowej. https://fitandeat.pl To naprawdę bardzo dobry catering dietetyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile dzis wazy autorka ;) .. jesli rzeczywiscie pociagnela przez miesiac woja "diete" to stawiam 75kg ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw tyc przez długi czas, a pozniej chciec nagle stracic to na wadze kosztem zdrowia i efektu jojo jest zwyczajnie nierozsadne. Skoro tyle czasu nie dbalas o diete, to jak chcesz teraz morderczym wysilkiem szybko to zrzucic? Można i tak, jednak szybko pozniej przytyjesz tyle samo po pierwsze dlatego, ze bedziesz tak zmeczona dieta, ze mozesz znow zaczac duzo jest, Twoje nawyki zywieniowe nie zostana zmienione na trwale ( a to jest najwazniejsze), a po drugie organizm przejdzie w tryb oszczedzania energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym Tobie nie jest potrzebne 10 kilo mniej tylko wlasnie zmiana nawyków zywienia na trwale. Gdyby ktoś w prezencie nawet mogl dzisiaj dać Ci 10 kg mniej to prawdopodobnie cieszylabyś sie tym jakis czas, a pozniej i tak przytyla do tego co masz teraz bo nie zmienilabys swojego odzywiania. Poza tym zmiana nawykow może przyniesc skutki, jelsi bedzie to dla Ciebie w jakims stopniu przyjemne, a morderczą diete przez miesiac bedziesz wspominala tak, ze to byla katorga, wiec wieksze prawdopodobienstwo, ze utrzymasz swoja wage. Poza tym nie nauczysz sie zdrowego odzywiania i jedzenia mniej w taki sposob. Dieta powinna trwac jakis czas i byc przyjemna. Pewnie, ze kosztuje ona wyrzeczen, ale nie powinna byc katorgą. Myślę, ze około 1 kg na tydzien to rozsadne chudniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ciężko będzie :D Ale ja schudłam 10 kg w niecałe 3 miesiące z Norbertem Kowalikiem. Wygoogluj sobie, może i tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro56

10 kg w 3 miesiace? Można więcej i szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka i

mi się mazy 7kg i nie mogę schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZenobiaLop

Ulka no nie dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salvadoro

Spokojnie 10 można w miesiąc zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Wolska

No nie wiem sporo 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżołwi

10 kg to już chyba lekka przesada. zdrowo jest chudnac jakies 0,5kg tygodniowo także dziewczyny relanie bo później będzie efekt jojo rozstępy zwisajaca skora i cala reszta. ja zaczelam odchudzanie z wygodna dieta i schudłam zdrowo, nie jestem wychudzona i nie mam tez efektow ubocznych odchudzania tzn np. rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak ktos lubi efekt jojo to i 15 niech sobie chudnie w miesiąc, takich dyrdymałów dawno nie czytałam, oczywiście, że co nagle to po diable, pól kilo w miesiac, kilogram, nawet i dwa - jak najbardziej, ale więcje to źle dla zdrowia, dieta pudełkowa jak najbardziej, przynajmniej czlowiek nie podjada i nie marnuje jedzenia, wygodna dieta jak patrzę, to ceny ma całkiem spoko, mówie o warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 24.04.2018 o 08:52, Gość Astax napisał:

Waze 69 kg. Za miesiac jade z rodzina na wakacje. Chcialabym do tego czasu widziec dyszke mniej na wadze. Da sie? Mysle o w miare rozsadnych metodach. Dzis zaczynam diete zielonymi koktajlami - planuje to na 10 pierwszych dni.

10 dni to max 3 kg schudniesz 😜 a potem bedziesz głodna i zjesz, i wróci +2kg, i wyjdzie na to samo, potem napad bedzie trwał 2 dni... ogarniesz się, pocuzjesz się winna, będziesz głodować, spadnie znowu z 4 kg, potem znowu rzucisz się na coś kolwiek i będzie jojo, koniec końców jeśli schuidniesz w miesciac 2 kg bedzie cud 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algio34

10 ??? Sporo ale można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kskaas

Mi się 5kg góra 6!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darka88

Mi już nie schudzłam 11kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA77

Jak na marzenia mało 🙂 15kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Skol

Spróbuj kiszonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaKa34

Ja spełniłam swoje marzenie i 6kg mniej 🙂 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSemp

KaKa super! Ja dopiero 2 kg 😉 ale zaczęłam 9 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolina

Musicie bardziej chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×