Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawa w ogrodzie

Polecane posty

Gość gość

Cześć Chciałam się zapytać czym bawia się wasze półtoraroczne dzieci w ogrodzie? W ty roku zrobiło się ciepło bardzo szybko i każdą wolną chwilę spędzamy na świeżym powietrzu. 2 lata temu wprowadziliśmy się do domu i nie mamy jeszcze zagospodarowanego ogrodu tylko trawka i taras. Mam 1.5 rocznego syna z którym chodzę na plac zabaw do jego kuzyna rówieśnika. Niestety tamten plac zabaw jest nie przystosowany do maluchów (domek wysoko po drabince i piaskownica nie zabezpieczona przed kotami). Chcę kupić plastikowy plac zabaw z firmy somby , piaskownicę i huśtawkę. Powiedzce mamy czy macie takie place? Czy dzieci chętnie się w nim bawią? Narazie nie chcę robic drewnianego placu, może za jakieś 2-3 lata jak zagospodaruje ogród . Dziękuję z góry za wszystkie porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku kupie hustawke i zjeżdżalnie, poki co zjezdzalnia to taka z tych mniejszych bo chce zeby sam wchodzil po takiej drabince co jest jak schodki prawie. Hustawka na linach, albo drewniana albo plastikowa rosnaca razem z dzieckiem,cxyli z czasem wyjmujesz pewne elementy zeby dziecko samo wsiadalo na siedzisko. Moze jeszcze kupie i przyczepie do poreczy na tarasie takie cos "kolko i krzyżyk", na alle/gro chodza po 150-200 zl. Z piaskownicy zrezygnuje bo u mnie mnostwo kocurow obcych sie paleta, musialabym kupic taka od razu z pokrywką,jeszcze pomysle. Z domku rezygnuje, bo tez i ogrodka nie mam duzego niestety wiec nie bardzo mam miejsce. A tak to ma samochodzik albo kilometr od domu osiedlowy plac zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A,i jeszcze dopisze ze z tarasu musialam niestety zrobic zasiatkowany balkon przez te durne.siersciuchy. siersciuchy sraly, brudzily i obszczywaly taras, wlazily do domu, kikterazedys nawrtet wladowaly sie do łóżeczka turystycxnego w ktorym spal synek latem na tarasie, lazily po stole, po fotelach, wydrapaluy mi dziury w siatkach przeciw komarom. Teraz mam spokoj, zostawiam na tarasie wozek, podloga czysta, nic nie jest naszczane, nic podrapane, nic zniszczone, no ale mam "klatke". Dlatego boje.sie kupic piaskownice, bo a noz zapomne jej zamknac? Wtedy sierciuchy mi tam nasraja, i caly piach do wymiany. Zwlaszcza, ze to to zapchlone i czesto zakleszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne co piszesz. Ja nie cierpię kotów. Nie wiem co zrobiłabym na twoim miejscu. Chyba czekała ze strzelbą i kasowała jeden po drugim. Zostaje ci tylko such basen. Na piaskownice bym się nie odważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaskownica to u nas nr 1. Nr2 trampolina- moj skacze po niej od 13m-ca obecnie 2l Hustawka/zjezdzalnia tak ale na krotko, chcialam nawet sama kupic ten zestaw dla dziecka ale to co ma sie na codzien szybko sie nudzi i przestaje byc atrakcyjne. Na chwile obecna robi mamie obiady ze wszystkiego co znajdzie w ogrodzie wiec w piaskownicy kamyczki/ziemia/ liscie/kwiatki/ patyczki wiec juz nawet przestalam z tym walczyc bo nie mialam sily grunt ze dziecko szczesliwe. A i jeszcze jezdziki sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koty mozesz kupic odstraszacze jest wiele do wyboru dobre sa soniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy te plastikowe place zabaw i domki tych lepszych firm są trwałe? Podczas jesieni i zimy chowany byłby do garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piaskownica, trampolina, za huśtawką nie przepada jakoś szczególnie, jeździk i rowerek biegowy za to lubi bardzo, piłkę swobodnie sobie rzuca albo kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już starsze dzieciaki i postanowiliśmy że w tym roku wybudujemy domek na drzewie mamy plan materiały, a ostatnio skompletowaliśmy narzędzia na Bass Polska trzymajcie kciuki żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmoth
Ja swoim dzieciakom sprawiłem w ogrodzie piaskownicę. Nigdy nie wiadomo co znajdziesz w tych ogólnodostępnych piaskownicach, więc wolę dmuchać na zimne. Młodym się podoba, a ja mam ich na oku i mam spokojną głowę. Polecam zajrzeć tutaj jeśli się zainteresujesz: http://magdaindigo.pl/bezpieczna-zabawa-w-piaskownicach-z-daszkiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×