Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lezac na trawie

Fajny mezu zrobisz mi dzis masaz

Polecane posty

Gość gośćchuflada
Gra na yt jest ale nie sie obejrzec znalazlam na innej i z pewnoscia sobie powtorze. Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada No to milego ogladania filmu i superoskiego wieczoru...;-) Przy dobrej kolacji ,byc moze lampce wina i z wspanialym samopoczuciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Doloze wszelkich staran, zeby taki byl...:P Tobie tesz fajnego woeczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Dziekuje Ci bardzo kochana;-) A tak a propos,widzialas tego jelenia ,co wczoraj pisal,ze temat ma w ulubionym...haha Mysli ,ze cos wskora i ktoras z Nas bedzie pisac z nim na priv...:D...to pewnie ten co taki cierpliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Chce zeby go podeptac i strzelic w pysk? Nie mialabys ochoty poznecac sie troche? :O Kurcze.. Az sie boje ze mnie przekona :P Wylaczam telefon. Ja mam jiz w koncu weekend a Ty baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Czy chce byc zdeptany i oberwac z liscia...hm..tego nie wiem...trzeba by go spytac o to;-)...moze chce poczuc kobieca dlon...ale nie w spodniach tylko na swojej twarzy:D Znecanie nie lezy w mojej naturze...ale przed okresem...to kto wie;-)...moze mnie reka zaswedzi:D Wylaczasz telefon:(..i zostane sama..hm....no coz...moze i ja wylacze:P...to mi dobrze zrobi.:) Zabawa na 102...:P i tego tez Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Droga Kawo :) " Znecanie nie lezy w mojej naturze." w mojej też nie chyba ze lekkie dające przyjemnosc znencanie tesz sie liczy :P no to wtedy troche tak :O Przede mna dlugi dzien Kawa. Wlasnie korzystam z dobrodziejstwa mocnej czarnej :)) Pogoda 3/10 samopoczucie 7/10 czyli rewelacja A co u Ciebie Skarbie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada U mnie leniwa niedziela,przeznaczona na odpoczynek,glownie w pleneze.:) Pogoda fantastyczna,cieplo,troche wiaterek powieje....czuje go na swej twarzy...haha Ale przyjemnie jest.;-) Samopoczucie co prawda gorsze bo 5/10...ale nie narzekam...moze sie polepszy. Milej niedzieli koffana chuflado...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Droga Kawo, samopoczucia 10/10 zycze Tobie na tę noc ;) Tez bylam w plenerze dzis i to dlugim :P Tesknie :( buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
List do chuflady Moja droga, dzien wspanialy:),a wlasciwie juz wieczor nastal...slonce zaszlo,myslalam ze bedzie burza ,chociaz nie padalo...byc moze gdzies zagrzmialo...ale to nie u mnie. Juz niedlugo przyjdzie maj ,a z majem bzy...i paki roz...zrobi sie tak pachnaco i kolorowo;-) Mam nadzieje ,ze czujesz ten klimat chuflada;-),bo wtedy kocyk wezmiemy i na nim usiadziemy...;-)bedzie opalanko....i gdzie niegdzie smyranko...hahaha To ja Kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Mam nadzieje droga chuflado ,ze plener zaliczony bez komarow i innych owadow...;-) Jasne,ze tesknie za Toba...bez Ciebie nudy na tym kaffe:P nie ma z kim pogadac,chociaz tyle ze pogoda dopisuje...wiec pewnie wiecej czasu na powietrzu mozna spedzac:) Pomysl o mnie jak bedziesz rankiem pic Kawke;-)..niech Ci sil doda:) Zycze Ci milej nocy...ja tez juz pomalu sie bede zbierac do snu...tak sie sklada ,ze wczesnie musze wstac:) Do zobaczyska chuflada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Koffana chuflado...ja juz na nogach,za to Ty z pewnoscia smacznie spisz...tylko pozazdroscic:P Oczy mam jeszcze zaspane...chyba czas sie obudzic;-) i wzmocnic sie Kawa.:) Mam nadzieje,ze dzisiejszy dzien bedzie bardzo udany,pogoda dopisze...u mnie zapowiadali ,ze bedzie slonecznie ,az do niedzieli...jedynie jeden dzien zachmurzenia...ale to nic...majowka bedzie z pewnoscia udana...jesli chodzi o pogode.;-) Chuflada napisz, co masz w planach na majowke i jak zamierzasz ja spedzac??;-) Mysle,ze sie odezwiesz droga chuflado i sobie pogadamy...:) Ja bede pozniej...do milego...przesylam buziaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Droga Kawo :) Odezwe sie potem a teraz sciskam Cie mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Kawo u mnie plener zawsze idzie w parze z komarami, uwielbiajom mnie france jedne :( Pogoda dzis5/10 Samopoczucie 8/10 Czego chciec wiecej :P W najblizszy weekend wybieram sie nad morze, polazic po plazy i potaplac stopy w zimnej wodzie. Dzis mam tyle do zrobienia, ze sama nie wiem od czego zaczac :P Chyba zrobie sobie kolejnom kawe, poodpisuje na maile wszelakim jeleniom, a tak mam kilku stalych jeleni :P ktorych nawet bardzo lubie Kawa :) Powiedz mi co tu robisz tak w ogole? Ja uzywam tego forum do pracy nad silom woli. Cos tam napisze a potem znikam na jakis czas i wracam. Ten czas w ktorym mnie tu nie ma wydluzal sie oprocz ostatniego czasu bo ciagle wracam do Ciebie :P Dzis to ostatni dzien kiedy tu pisze i w pewnym momencie wcisne start który spowoduje mojom walke z byciem w tym miejscu ;) a raczej z niebyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Moja koffana...u mnie bardzo cieplo...zeby nie napisac goraco:P Pogode oceniam 10/10 Samopoczucie 6/10 Ach! Jak Ci zazdroszcze tej plazy i taplania stopek w zimnej wodzie;-) Ja w tamtym roku bylam nad morzem ,na wczasach...bylo bosko chuflada...do tej pory tesknie za ta plaza ,piaskiem i slonym morzem.:) Plynelam rejsem na statku...tak bujalo...myslalam ze pawia puszcze:o,ale wczesniej wzielam awiomarin i chyba mi pomogl...haha...ale tak bujalo...ze szok:o Droga chuflada...tak czesto mnie uzywasz,wiec nie zapomnij uzupelnic magnez...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Jelenia odpisujesz? A chociaz warci sa Twojej uwagi...hehe Co tu robie tak wogole? Hm....dobre pytanie...czasem sama nie wiem.;-) Byc moze lubie poznawac ludzi i pisac z kims nietuzinkowym...Ty jestes taka osoba chuflada:) Szkoda ,ze nie bedziesz juz pisac i konczysz z tym forum ,bo bedzie mi Ciebie brakowac:( Tak nieskromnie powiem ,ze lubie Cie moja Ty chuflada...:)sciskam i buziaka posylam:) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Zakupy juz zrobione...tlum ludzi w sklepie,ruch jak w Rzymie...;-) Oczywiscie same smakolyki...:)kupilam na majowke:) U mnie zrobilo sie tak upalnie...dobrze chociaz,ze wiaterek powieje...;-)...bo bez tego to skwar by byl:P Mam nadzieje,ze milo spedzasz czas i zajrzysz do mnie,choc na chwile...;-) Pozdrawiam! To ja Kawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
List do Kawy. Droga Kawo, Mialam nadzieje, ze tesz mnie zapytasz co tu robie. Zanim Ci udziele odpowiedzi na niezadane pytanie :P to... z tym lubieniem mnie to uwazaj bo od tego momentu zwykle kazdy jeleń albo deklaruje ze mnie kocha albo nienawidzi :P Oczywiscie Ty jestes ponad nich wiec Ciebie to nie dotyczy. Czy odpisuje jeleniom? Kochana... ja ich nawet prowokuje,zeby do mnie ciagle pisali :) Nie jest ich wielu... jeden dlugowieczny i dwoch doraznych :P Na moje mozliwosci moglabym nawet powiedziec ze to malo ;) A teraz co tu robie Kawa... kiedys przykleil mi sie wrzut do dópy,taki pięęękny byl amerykanski... ale jak to z wrzodami bywa, pękł, wylala sie smierdzonca wydzielina... wybacz ze musisz to czytac ale tak naprawde nie musisz :P ten wrzut tak mi sie do tej dópy przyczepil, ze mimo uzycia tysionca sposobow nie odkleil sie. Co bys zrobila Kawa? Ja postanowilam go polubic :P No i pewnej nocy wpadlismy razem z wrzodem wlasnie tutaj. Wrzut na przemian wylewa z siebie miut (amerykanski wrzut rozumiesz...) a ostatnio wylewa rzułć. Moja dópa twarda jest i nie z takimi wrzodami dała sobie rade ale mnie o wrzoda chodzi... sonczy biedny tom rzułć, chlapie niom na wszystkie strony swiata no nawet takom france jak ja to rusza, serio :) Ja to wszystko dla niego robie, bo jakby mnie wkoncu wrzut znienawidzil to moze w koncu odkleilby sie od mojej dópy. Nie wiem Kawa czy zrozumialas cos z tego belkotu poza tym, ze cierpię na wrzodowom paranoje. To nie tak ze ja odchodze z forum, ja tylko znikam na jakis czas :P Mowiom ze zemsta jest dla slabych tak jakby czlowiek z zalozenia jakoms bogiem byl. A ja Ci mowie Kawa, ze zemsta ktorej swiadomie dokonalam to bylo jedno z najslodszych uczuc, w moim pelnych roznych uczuć, zyciu. Czy Ty kawa... gdyby Ci wrzut dokuczal przez dlugi czas, umialabys potem nie podglondac jak wrzoda menczy przewrotnosc losu? Jakbys umiala to moze jestes prawie jak bóg, ja nie umiem ale ja franca jestem, wdzieczna wrzodowi za tom mojom przemiane do ktorwj zupelnie nieswiadomie sie przyczynil. W zasadzie nie wdzięcz sie nigdy komus Kawa, tylko za to ze jest. Badz wdzieczna tym ktorzy dla Ciebie cos dobrego zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
To chore miejsce Kawa... ja bende brala ten magnez a Ty rozejrzyj sie za nietuzinkowym kims w innym miejscu. Szkoda czasu i wszystkiego ;) Sciskam Cie mocno i zycze milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to sie zaczelo w szafie,ktos mial wrzody na jezyku,przezucilo sie na wszystko,jacznie z szufladami...no i sie jaczy,chyba sie nie skonczy.Babcia mowila ze,jak jeden wrzud to potem i siedem nastepnych.Modl sie zeby wszystkie na tylku,bogata bedziesz,na ropie siedziec to wielka rzecz...jak te szejki z mc dolanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
wypierttalaj nie pisalam do Ciebie :) nie rozmawiam z obcymi paranoiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchufladanieszufladajeleniu
Ale co do jednego przyznac ci racje musze... pieknie i wygodnie siedziec mi na nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taboret
z takom dupkom to kazdemu do twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
z takim wrzodem rzednej dópie. Czym sie Kawa :) Wciskam start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taboret
jak jest ropa to mom kopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Moja droga:) Jest to bardzo interesujace co napisalas,na temat"wrzoda".:P Musze przyznac ,ze zaciekawila mnie Twoja interpretacja i podejscie do "wrzoda":P "Wrzody"z reguly sa upierdliwe,a ten z pewnoscia byl...podejrzewam,ze musialas sie niezle natrudzic przy tym "wrzodzie":P Takiego "wrzoda"to trzeba zasuszyc,aby czasem nie peknal...ale pekl breja sie wylala...i pojechal po bandzie....mam nadzieje ze za bardzo nie ucierpialas...bo jak ma sie miekkie serce to trzeba miec twarda dope..;-) Wazne zeby i ona nie bolala..podobnie jak i serce:) Ale "wrzody" maja to do siebie ,ze sa upierdliwe. Ja tu dla nikogo nie jestem...a wdzieczyc sie nie zamierzam...przemysle sobie ta kwestie ,co do tego miejsca...ja i tak nie jestem tu non-stop...tylko wtedy kiedy mfm na to ochote...:) Czasem poczytam tematy...czasem skomentuj***adz nie...nie jestem tu dla kogos,tylko dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Widze ,ze usiadlas chuflada na taborecie...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Milego wieczoru chuflada...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzud na rzepie od psiego ogona?!Cuda z muszynianki musi byc,auc!Nie wiadomo komu wspolczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Napij sie muszynianki,a napewno zaleczysz tego wrzoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×