Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lezac na trawie

Fajny mezu zrobisz mi dzis masaz

Polecane posty

Gość gośćchuflada
Kawa... wyjezdzam w dlugom droge i nie bede pisac, musze sie z Toba pozegnac na dluzej. Ogarniaj chalupe a ja ide sie pakowac ;) Buziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Calowanie stopek to nic zlego...a potem w szpilkach mozesz po takim jeleniu pobiegac:D Sa tu tacy co im to sprawia przyjemnosc...:D Mnie to sie wydaje ze jestes typem Famme Fatal...jesli wiesz co mam na mysli;-) No widzisz juz Ci reklame zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada To jak wyjezdzasz....to szerokiej drogi:) Wspanialej pogody i dobrego samopoczucia;-) Bedzie Cie w temacie brakowac;-) A ja wracam do porzadkow.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Fam fatal? Doszlas do tego wniosku po tym, ze nazwalam facetow jeleniami czy...?Jestem spakowana teraz prysznic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada "Famme Fatale" Kobieta tajemnicza, intrygująca,nieoczywista, zmieniające swe oblicze z nieporadnej na dominującą z prędkością światła staje się również synonimem kobiety dobrej w łóżku. Mężczyźni w takich kobietach szukają nowych doznań i przygody. Nie dziwne więc, że kiedy do pomieszczenia wchodzi kobieta w typie “femme fatale”, wzrok wszystkich mężczyzn skupia się właśnie na niej! Mam racje chuflada?....dobrze trafilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Haha...oj chuflada...Ty to potrafisz mnie rozbawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Przez Ciebie to chyba porzadkow w chacie nie zrobie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
oj kawa musisz sie chyba ze mna zaprzyjaznic albo wroze Ci kiepski koniec :P Czy to ewentualnie moja wina, ze facet gapi sie na mnie bo ksztalt moich piersi przeslania mu calom reszte?Czy to moja wina, ze jakis jelen nabiera sie na to moje piertolenie brzmiace niczym hymn nimfomanki?Czy to w koncu moja wina,ze jak facet da mi w morde to ja mu oddam 10 razy mocniej?Mowie Ci kawa... to nie ja nie ja... ;) Az dziwne, ze tu jeszcze nikt po mnie nie jedzie :P Jakby co to ja jestem slaba i szybko sie zalamuje :P placze i wogule :P Kawa poratujesz w razie czego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Ja sobie umie radzic z facetami...czemu wrozysz mi kiepski koniec...ja mam swoj temperament..ale nie lubie agresji...wiec u mnie to odpada;-) Jesli masz duzy biust...to z tego co wiem ,mezczyzni to lubia ...to bardziej atut:) Co do pier...to nie mnie to oceniac. A jesli chodzi ze 10 razy facetowi potrafisz oddac...to zadziorna jestes i odwazna...tak bym to ujela. Ja to bardziej delikatna ,ale z temperamentem;-)....czy Cie poratuje..hm....to chyba poplakac razem mozemy...zawsze to razniej:) Chyba tu nikt nie zaglada...oprocz nas;-) Dlatego nikt do dyskusji sie nie wlacza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Zaglonda zaglonda :P Nie jestem zadziorna! Jestem aniolem dla moich przyjaciol :)I nigdy nie zaczynam wojny, chyba,ze sex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Anioly uwielbiam,szczegolnie kiedy mi pomaga w zyciu...:) Wojny z reguly zawsze sie zle koncza...a sex bywa cudowny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Napisz lepiej jak tam wyjazd...czy nie stoisz w korkach? Bo jak sie weekend zbliza to zawsze jakies korki na drogach,a jeszcze jak jest szczytowa godzina to juz wogole;-) Ja lubie wieczorowa pora jezdzic...taki jakis spokoj...nie ma tlumow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada When are you now...;-) Napisz cos ,bo umre z nudow...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
O.. a ja Cie szukam po calej kafetełe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Tesknisz troszke? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
leze w wannie..mnostwo piany.. jakiegos napoja mam nawet ale wyleje,zeby darczynca nie widzial bo smak obrzydliwy :O Korkow nie bylo. Chalupa posprzatana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gdzie lazi he? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chalupa posprzatana ...a gdzie laze...bylam tam gdzie Ty...temat LIST no i troche poprzegladalam tematow...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
czytalam cos o kuperkach wontrupkach i teraz mi niedobrze...kolacja mi sie cofa...napilabym soe wody z kiszonych ogorkow ale pare dni temu otworzylam ostatni sloik 😭 no chyba bende rzygac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Haha....a widzisz ja mam sok i tez lubie od czasu do czasu sie napic;-) Ale akurat teraz ,nie mam ochoty na kwasnosci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Jednym slowem chuflada ....zniesmaczona jestes tymi kuperkami z wontrobki....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
tez mam jakis sok ale nie chce mi sie po niego isc..wyszlam z wody i jjestem w lozeczku :P chce mi sie wody z ogorkow ehh nasz kochk sie zapodzial kawa ide pomarudzic komus kto sie z mojego marudzenia bardzo ucieszy a potem obejrze film... a wlasniw wymien trzy najlepsze jakie w zyciu widzialas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Chuflada Mnie tam nie marudzisz...;-)A ja ide pod prysznic...dzis musze sie wczesniej polozyc...bo jutro mam troche spraw do zalatwienia,a ostatnio to pozno chodze spac...:P chociaz z tym dobrze ze szybko sie regeneruje;-) A jesli chodzi o moje ulubione 3 filmy? hm.....duzo mam ulubionych filmow i teraz mam z tym problem ,zeby tak od razu wymienic,ale.....z pewnoscia moj ulubiony film to "Dirty dancing",wszystkie czesci"Step up"...i "Pretty Woman"....:) A Twoje jakie te ulubione fimy masz chuflada?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa wiem ile masz lat te filmy zdradzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrałaś sobie przyjaciòłkę że ho ho z dominuje Cię, musisz być uległa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze taka domina się nie urodziła aby mnie zdominowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Taa...mowisz ze wiesz ile mam lat;-) No to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Gdybys wczesniej czytal wpisy to bys wiedzial ze nie jestem ulegla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
22:51 To pewnie Ty lubisz dominowac...mam racje?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy w czym od czasu do czasu ;) na głowę nie pozwolić wejść. To jestem wrażliwy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×