Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

117kg...Co robić?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 21 lat i dobiłam 117 kg.. Mam 168 cm wzrostu. Jeszcze rok temu ważyłam 20 kg mniej. Pojawiły mi się czerwone rozstępy na dole brzucha. Jak schudnąć? Pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popros o skierowanie do kliniki dla odchudzenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nierob nic na wlasna reke. Zglos sie do spacjalisty. Lekarz albo DARMOWA poradnia Naturhouse. Wygoogluj sobie gdzie najblizej masz taka opcje. Niema wstydu. Moj brat dzieki nim schudl i sie trzyma. Bierz sie za siebie, bo mlodziutka jestes i wiele mozesz. I kompletnie nie chodzi mi o estetyke, ale Twoje samopoczucie i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturhouse nie jest tak do końca darmowy. Co z tym zrobić? Przede wszystkim przestać wp*****lac, zacząć się ruszać. Przy twojej wadze w grę wchodzą pewnie tylko spacery, wchodzenie po schodach, jakaś siłownia. Co do diety to najlepszy byłby dietetyk, chociaż ja sama bardzo jestem uprzedzona do dietetyków. U mnie sprawdziła się Vitalia bo jak mi coś nie pasowało w diecie to mogłam to wymienić na coś innego. Warto też zrobić badania np pod kątem tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można w takim wieku doprowadzić się do takiego stanu? Ile ty żarcia pochłaniasz w ciągu dnia? Może zacznisz od psychologa na początek, bo to już trzeba mieć jakies zaburzenia zeby tak się zapasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No matko, doprowadziła się i tego nie cofnie. Przecież widzi że jest gruba i chce coś zrobić. Nie musisz jej tego uświadamiać bo ona to wie i pewnie jest jej i tak głupio i przykro że tak się zapasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzynasty to 30 prawiczek na utrzymaniu matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzynasty ma 183cm na 106kg głupia suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKingulla123
Zacznij od spacerów, ruch zawsze dobrze robi i zmień nawyki żywieniowe, najkorzystniej będzie jak zaczniesz zamawiać catering dietetyczny - moją WYgoda diete zawsze będe polecać, więc sprawdź sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze warto by bylo pomyslec jednak nad konsultacjami dietetycznymi. Ja korzystalam z takich online u Michała Wrzoska https://michalwrzosek.pl/konsultacje-dietetyczne-online/ i faktycznie wedlug jego rad udaje mi sie tracic 1 kg tygodniowo. Wytrwalosci dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzynasty to prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×