Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mateusz94

Pytanie do dziewczyn, gdzie zawaliłem ?

Polecane posty

Gość gość
Jak mogłeś zawalic coś czego nawet nie było :D relacja z tą panią toczy się głównie w twojej głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A gdzie ja napisałem coś o podrywie? Nie jestem podrywaczem i nigdy sobie z tym nie radziłem, jestem sobą i niestety smutna prawda dla Ciebie - pewność siebie w relacjach damsko męskich budują wcześniejsze doświadczenia, ja ich brakuje, mało kobiet(nie chodzi tylko o łóżko) to facet nie umie odczytać kobiety, zdobyć jej, nie wie co gdzie nacisnąć, że tak się wyrażę. Poza tym mentalność Ukrainek to Twój słaby punkt, bo nic o nich nie wiesz. Pewnie jesteś kobietą, która nie umie przetrawić prawdy w czasach jakiegoś feministycznego bełkotu. Do garów zmykaj bo Ukrainki wkraczające do PL zaraz wygryzą Cię z rynku panien do wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:55 tak się składa że od 10 lat pracuje z ukrainkami i większość z nich ma podejście do seksu jak nasze babcie a Polaków uważają za bardzo skapych i nie wiernych , po co ukraince bogaty Polak skoro nic z tych pieniędzy nie będzie dla niej ? Ja znam Ukraińców na dorobku w Polsce i jak Ukrainiec ma kasę to kobiecie nawet futro kupi , z resztą żeby to Ukraińcy ciebie nie wygryzli madralo, bo Polacy się umieją tylko madrowac i są leniwi a Ukrainiec pracowity , groszem na kobietę umie sypnac i szybko się dorabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aahhaha, widać, że jakaś jesteś przytępa. Nasze babcie były bardziej wyzwolone niż współczesne Polki. Poczytaj jak to było w tamtych czasach, albo pogadaj z babcią czy jakąś przystarą ciotką z rodziny. Akurat bywałęm regulanie na Ukrainie. Nic do Ukraińców nie mam, różni są jak Polacy, więc piszesz bzdury. Są pewne różnice, np. dla Ukrainki jej dom to miejsce święte i ona tam rządzi, Ukrainiec za to chętnie częściej ucieka się do argumentów ręcznych gdy brakuje mi już słów. Nie mówię, że w PL się to nie zdarza, ale byłem kiedyś na rodzinnej imprezie ukraińców, gdzie mąż przywalił swojej kobiecie bo zażartowała z niego, oczywiście nie było awantury z tego powodu, milczała z łzami do końca imprezy. Poza tym Polacy zaczęli dbać o siebie, nauczyli się dawać napiwki, są hojniejsi niż Ukraińcy, więc znowu piszesz bzdury. U nich to wynika z biedy, ale trochę czasu minie zanim zacząć być rozrzutni jak my. W ogóle zauważyłem, żw za granicą jak jestem na wakacjach to Polacy(ogólnie kobiety i mężczyźni) zostawiają najczęsciej napiwki, angole czy niemcy zapomnij, a tym bardziej ukraińcy zakompleksiona, śmieszne, niedouczona, prymitywna Polko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 ale się pultasz nieudaczniku, bo cię boli że Ukraińcy mają więcej kultury od ciebie , kiedyś jak się przewrocilam Polacy się tylko gapili a Ukrainiec pomógł mi wstać , ukrainki bite ? Skończ fantazjowac u mnie w pracy jak są żony z mezami to się dra na nich aż miło , zamiast czytać brednie w Internecie to pobyj z tymi ludźmi , jak jedną polka się spytała ukrainca czy mu się podobają Polki to aż zdebial że strachu i powodzial " cicho bo oksa może usłyszeć " a to że Polacy się dobrze ubierają to mnie to goffno obchodzi wolę żeby facet był mniej zadbany jak Ukrainiec ale czasem dał jakiś drobiazg albo zaprosił niż żeby się wystroil jak skapy polaczek za całą wypłatę a dla kobiety goffno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś patrzcie co za parszywie stworzenie plujące jadem, nauczone przez PRLowskich prymitywów( jej rodziców), że wszystko co Polskie to gorsze. Obrzydliwe. Nie dziwie się, że żaden Polak Cię nie chcę. Na Ukraińca nie licz, bo jak sama wspomniałaś Ukrainki są dużo lepsze. Szach mat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że szpanujesz tymi swoimi napiwkami? :D skoro żona pewnie nigdy żadnego prezenty bez okazji nie dostaje , no tak polaczek bogacz na pokaz a w domu nawet jakby żona przymierala głodem to jej nie nakarmi tylko co najwyżej da pożyczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Polak mnie niestety nie chciał więc muszę się zadowolić moim dunczykiem :( co za straszny los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Ukraińców to zdziwilbys się jak wielu podobaja się Polki , bo ukrainki to głównie brunetki a Polki ja jaśniejsze i oni na to bardzo lecą , sama mam przyjazne stosunki z ukraińskim mezczyznami ale to ja z nimi nie chciałam być , bo zawsze wolałam skandynawow, więc przestań już szczuc jadem bo ci nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahha typowe Polki materialistki - wszystko się skupia w okół pieniędzy. Te zarzuty - polacy są skąpi, nie kupują prezentów, nie dają kasy ahahah. Rozczaruje Was, ale akurat jestem rozrzutnym człowiekiem, lubię pieniądze i lubię je wydawać. Moja kobieta zarabia prawie tyle co ja(nie mam z tym problemów) i nie potrzebuje bym jej fundował każdy zakup ciuchów. Ale to ja ją zawsze zabieram do restauracji i płacę za obiad, ja płacę rachunki, prezentów już nie wymianiam, bo wciągacie mnie w te żenującą rozmowę o pieniądzach jak to zwykle bywa z prymitywnymi babami z polski(ps. nie wszystkie polki są takie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:32 , to głównie ukrainki mnie nauczyły nie brać golodoopca na męża , mam nadzieję że wyszkola większą ilość Polek i w końcu bedzie tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraina to nie polska , tam wiele kobiet chce trzymać czystość do ślubu skąd ty takie brednie bierzesz, tam jest wczesniejszy wiek inicjacji seksualnej niz u nas, ponadto procent nastolatek po pierwszym razie jest wyzszy niż u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogłeś zawalic coś czego nawet nie było smiech.gif relacja z tą panią toczy się głównie w twojej głowie smiech.gif to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie lubią jak polaczki szkaluja Ukraińców a to często są dobre miłe pokorne chłopaki , oni nie szpanuja tyle co Polacy , bardziej dbają o rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może nie uwierzyć, ale piszesz takie głupoty, że na prawdę parkam śmiechem do monitora za każdym razem gdy czytam te idiotyzmy. No tak, Ukrainki uczą, żeby nie brać biedaka, bo tam mają taki wybór wśród milionerów. Nie wiem czy wiesz, ale na Ukrainie jest dyproporcja i jest o wiele więcej kobiet niż mężczyzn. A taka sytuacja prowadzi do tego że kobiety są łatwe niestety. Takie sytuacje prowadzą,że Ukrainki wybierają fajnych gości jakimi są Polacy. Ja nie mówię ,że wszyscy, bo sporo tu sebixów, tępaków z brzuchami piwnymi itp. Ale ja też widzę sporo zadbanych gości, którzy zarabiają niezłe pieniądze, mają dzięki temu fajne pasje, czytają książki, chodzą do teatru itd. Bardzo wiele się zmieniło wśród Polaków. Niestety Polki na minus, są zimne, wyrachowane, wulgarne, niemiłe. Na plus ,że lepiej się ubierają niż kiedyś, a te młodsze dość szybko się puszczają, dla mnie to plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 może cię oswiece ale większość kobiet ma w doopie jak facet się ubiera pod warunkiem że dba o swoja kobietę i o niej pamięta , swoje zamszowe buciki to sobie możesz wsadzić gdzie słońce nie dochodzi , bo kupujesz je dla siebie a nie dla dziewczyny , koleżanka Rosjanka powiedziała że nie ma bardziej skapych dziadow od polakow , że nawet czekolady ani kwiatów nie przyniosą , to facec***atrzą na wygląd , kobieta ma gdzieś ze facet jest przystojny i ładnie ubrany skoro jest egoista i skapiradlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz że kobieta wybierze sebixa z brzuchem piwnym który o nią dba niż wymuskanego lalusia który myśli tylko o sobie , nam kobietom wygląd zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już szczególnie ukrainkom które za męża chcą faceta który będzie zywicielem rodziny a nie wymuskanym pedalkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brzydkiej i przesiąkniętej jadem Polce wszystko jedno jak facet wygląda. Uwierz, że zadbane Polki na poziomie wybierają fajnych gości, dobrze ubranych. Dobrze ubrany mężczyzna potrafi dużo zyskać i mówią to najczęćiej kobiety. Teraz tak piszecie, by bronić swoich racji, że wolicie łysego sebixa z brzuchem charkającego na ziemie co 10 metrów z petem w ryju. Fajnie. Ale jednak większość Polek ma inny gust niż Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wymuskany pedał? Sorry, ale w dzisiejszych czasach jak facet sę dobrze ubiera to jest pedał? Jesteś jakąś skrajną katolicką nacjonaliską z ONR, że przeszkadza Ci zadbany facet? Może używanie mydła też jest pedalskie? Pojedź sobie na Ukrainę, serio w te wakacje zrób se wycieczkę, zobaczysz, że paradoksalnie na Ukrainie masz więcej takich pedałków, kolczyk w brwi, farbowanie włosów, obcisłe t-shirty wsadzone w wycierane, jasne jeansy. Takie przypadki jeszcze chodzą po Ukrainie, w Polsce brat takiej żenady na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha, dobra od dziś nie będę się mył, dziennie kilka piwek i pizza, ogole się na łyso i będę chodzić w wygodnych dresach. Żeby czasem ktoś nie pomyślał, że jestem pedał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:53 bo taki kartoflany Polski desperat wię co się kobietom podoba xD każda ci powie że chce troskliwego dobrego miłego faceta , a nie takiego który się ubierze w jakieś drogie szmaty i myśli że błyszczy , pozwól że to my kobiety zdecydujemy a nie ty wspierasz swoją rację wszystkim , ps tego że jesteś brzydki jak kupa konia nie załatwia ładne ubrania , facet może być ubrany w strój robotnika i być śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiem ci więcej miałam do wyboru takiego super ubranego wysokiego i przystojnego a drugi był gruby brzydki i w ubraniach z lumpeksu i wybralam tego drugiego bo miał super charakter , a ty nadal kupuj te swoje szmaty i myśl że jesteś lepszy od innych , właśnie widać jak ci to na zdrowie wyszło , pijesz jadem na damskim forum bo nikogo nie masz tylko te swoje szmatki z zary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kto mówi o drogich ciuchach? Pewnie jesteś z tych prymitywnych bab, które świecą w LV, Korsie, Hilfiger, a wyglądasz w tym jak kupa, skoro dla Ciebie dobre ubieranie się = drogie. Facet(kobieta również) może ubrać się za grosze bardzo fajnie. Czasy się zmieniły, teraz Polacy kobiet i mężczyźni dbają o siebie i starają się jakoś ubierać w miarę dobrze. Współczuje Ci, że tego nie widzisz, musi być kiepsko z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci powiem tyle że ubraniami nie zalatasz swojego beznadziejnego charakteru i przegranstwa , jesteś wredny , wyzywasz na każdym kroku , serio myślisz ze jakąś by była taka zdesperowana żeby się z kimś takim związać ? Do wyboru jest dużo fajnych miłych dobrych , facetów którzy dbają o kobiety i maja poczucie humoru , także chłopaki z Ukrainy są super często pod tym wzgledem, a ty bądź dalej wulgarnym burakiem i myśl że ktoś na ciebie poleci bo sobie kupiłeś nowy sweterek , żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak śmiesz kpić ludzi, którzy ubierają się w sieciówkach? Przecież w Polsce ubrania szyte nie w chinach z domów modowych masz tylko w Vitkacu. Ja wiem, że galeriach sprzedają teraz ralpha, hilfigera, armaniego - ale to linie odzieżowe kierowane dla biedagów i szyte w chinach, ew. lacoste jest szyty we francji jeszcze, ale to marka sportowe stricte, żaden dom modowy. Już lepiej ubierać się w Polskich markach, którzy przynajmniej szyją w Polsce(wólczanki, vistula itp), ale co ja Cie będę uczył tematu skoro pewnie chodzisz w tandednych torebeczkach LV lub Gucci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ciapo , mnie nie obchodzi kto w jakich chodzi ciuchach ale za to mnie rusza jak ktoś ma taki beznadziejny nudny charakter jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla Ciebie jak ktoś stara się poprawnie ubierać, lub dobrze to jest jakiś debil? Co za analogia. Gratuluję. Zaskoczę Cię, ale sporo osób dobrze zarabia, dobrze się ubiera, dba o siebie, a do tego ma poczucie humoru i dba o swoją kobietę lub rodzinę. Znam takie osoby i są to mężczyźni z Polski. Zaskoczona? To zmień otoczenie, widocznie za dużo przebywasz w jakimś zepsutym towarzystwie. PS. Tobie też się to zepsucie udziela, że postrzegasz ludzi przez pryzmat - dobrze wyglądający to pewnie tępak i nie dba o kobietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nudny charakter :D Pewnie zagiął bym Cie w każdym temacie, może poza w kpieniu z ludzi ubierających się w zarze, to bym przegrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten znowu o ubraniach , boże chyba spotkałam właśnie męska wersję pustaka który jedyne o czym myśli to o ubraniach :D dobra żegnam jeszcze nigdy nie gadalam z takim potwornym monotematycznym nidziarzem bez poczucia humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×