Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów w wieku od 18 do 24 lat

Polecane posty

Gość gość

Czy umówilibyście się z 17 letnia dziewczyną? Oczywiście rozmawia Wam się dobrze, macie wspólne tematy, ale po jakimś czasie mówi wiek. To stanowi to dla was przeszkodę, ze nie jest jednak pełnoletnia? Chodzi mi tylko o wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i bez problemu dalbym szanse 17 latce powodzenia w podrywaniu autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żebym to przetrawił szczerze mówiąc ale szansę bym dał na pewno :-) Możliwe, że dojrzałość takiej dziewczyny mogłaby zabić moje wątpliwości :-) Dla informacji mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 latkowie i starsi zawsze lecą na dużo młodsze, wiec to dla mnie żadna nowość. 8:01 Dlaczego był by to dla Ciebiw taki problem? A z 18 latka już byś się umówił? Dlaczego tylko rok (właściwie nawet kilka miesięcy) stanowi dla Was taki problem? :( przed 18 nie mam co nikogo szukać bo każdy mnie skreśli tylko ze względu na wiek :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy jesteś pełnoletnia czy nie to nie ma znaczenia. Bardziej liczy się jak bardzo jesteś dojrzała. Mam 22 lata i interesuje mnie tylko i wyłącznie poważny związek. Gdybym Cię poznał to miałbym obawy czy jesteś na tyle dojrzała, żeby taki poważny związek budować. Jeśli stwierdziłbym, że jesteś dojrzała to nie byłoby problemu. Znam taki przypadek i są razem szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 38 i bym się umówił, nawet zdając sobie sprawę, że taki związek nie miałby przyszłości. Ale gdyby chciała to nie miałbym nic przeciwko takiemu romansowi z nastolatką, przecież nie każdy związek musi mieć przyszłość, można się spotykać dla samej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi akurat na zabawie nie zależy i nie zamierzam się spotykać z nikim tylko dla przyjemności czy zabicia czasu. Niestety, większość mi nie chce uwierzyć, ze mając 17 lat mogę chcieć poważnego związku. A jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w dzisiejszych czasach tylko zabawa się dla wszystkich liczy, a kiedy naprawdę szukasz poważnego związku w młodym wieku to nikt nie bierze tego na poważnie. Sam niestety tego doświadczyłem. Wiem jednak, że są takie wartościowe kobiety jak Ty, bo poznałem taką tylko niestety jest zbyt zakochana w facecie, który ją skrzywdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym ci zależy, na zaciążeniu i ślubie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×