Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja zona nie chce mieć dzieci

Polecane posty

Gość gość

Mamy oboje prawie 35 lat. Zawsze mówiliśmy ze dzieci nie chcemy...ale teraz obudziło się TO we mnie i chce zostać ojcem. Jak namówić zone :( ona twardo upiera się ze dziecka nie chce mieć NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo.Tak się umawialiście i to tobie się odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiedz sie i znajdz taką co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiedz się i znajdź normalna kobietę która chhe dzieci. Nie odmawiaj sobie prawa do bycia ojcem to najlepsze co może spotkać w życiu mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram żonę. Kobieta wie, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się dostosować, wszak zagrała w otwarte karty a możesz dać nogę. Zachowaj się honorowo albo jak ostatnia szuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy jedno dziecko i tak mialo byc. ja tak troche zachcialam drugiego, jak to ktore mamy, mialo 3 lata. maz na nie, ale ze ja jakos bardzo nie chcialam, to bylo K. nie i tyle. teraz od ok pol roku roku chce... duzo bardziej niz ja wtedy. nasza corka ma 8 lat, w lipcu 9 skonczy. ja mam 36 maz 37. ja za nic nie chce. rozmawiamy o tym, najbardziej boje sie chorego dziecka - popieram aborcje ale nie wiem czy ym jej dokonala pozniej, niz tak do poczatku 4 miesiaca. ale chyba nie. i boje sie hemoroidow, zylakow, rozwalonwgo kregoslupa...ronie bywa. pierwsza ciaza byla idealan wrecz, dziecko nie mialo nigdy kolek, malo ulewalo, spalo w nocy 8-10 godizn po 11.tygodniu zycia. itd. teraz moze byc maly potwor budzacy sie 3 razu dp rockzu ico? nie chce tego. maz rozumie, ale czasem wraca do tematu ... :/ a corka wiem, ze kiedys chaial rodznstwo, ale jej przeszlo. ma "wszystko inne" bo dobrze zarabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona jasno i uczciwie postawiła sprawę, ty na to poszedłeś, nie jej wina, że ci się odmieniło. Skoro przez cały czas waszego małżeństwa nie zmieniła zdania, to nie ma sposobu żeby ją przekonać. Decyzja o dziecku, to nie to samo co zakup szafy. Do gościa z 17.19. Jesteś kolejną osobą, która ubliża innym, którzy mają inny pomysł na życie. Co daje ci prawo do oceniania innych i decydowania co jest normalne, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh no miałam nadzieje kobiety ze większość mnie tu zrozumie i będzie po mojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za życie bez dzieci? Znajdź normalna kobietę bo twoja po 50tce sfiksuje i będzie miała psy które będzie traktować jak dzieci a ty zostaniesz z ręką w nocniku i z poczuciem zmarnowanego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzi0
Mama Julci i Antosia, aż tak Cię dziwi, że ktoś może mieć inne spojrzenie na płodzenie niż Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:18: ty też sfiksowalas i jesteś nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15: ustalili, że nie chcą i się pobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzi0
Tak, nie ma życia bez dzieci, a po 50-tce się fiksuje... Niektórzy rodzice chyba sfiksowali znacznie wcześniej i to mimo posiadania potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta która ma normalne odruchy i uczucia chce mieć dzieci. Te które ich nie chcą albo są ubogie emocjonalnie albo mają ttaśmy z dzieciństwa jednym słowem są porypane. Teraz stary jeszcze jest fajnie bo ona ma 35 lat ale skon czy 45 zacznie się sypać, i już nie będzie tak fajnie. Zakisicie się we własnym sosie. Jeśli pragniesz zostać ojcem to nie rezygnuj z tego. To niesamowite i piękne doświadczenie. Szkoda to zmarnować dla niedojrzalej kobiety. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rozumiem stanowisko Mamy Julci i Antosia. Jezeli kobieta wie,ze w przyszlosci bedzie chciala miec dzieci powinna znalezc kogos kto wyznaje podobne poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalili ustalili, no ludzie! Poglądy się zmieniają, człowiek też i dziwne by ktoś całe życie miale takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty z 19:25 masz dzieci? Bo czytając twoje wywody stwierdzam, że jesteś porypana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:27: zgadza się, ale nie może mieć do niej żalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzi0
dziś Każda kobieta która ma normalne odruchy i uczucia chce mieć dzieci. No jasne. Jakieś dowody na poparcie tych "mądrości" czy tak tylko sobie popierdujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzi0
Mama Julci i Antosia, wręcz genialne w swej prostocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te chamskie i prymitywne wpisy obrażajace ludzi bezdzietnych wyszły spod paluchów dzieciatych albo dzieci planujacych. Wniosek jest jeden i jest smutny: patola wszelkiej maści mnoży się najchętniej i dlatego ten nasz świat jest tak posrany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:18 a ja mam sąsiadów którzy dzieci nie mają psa też nie są cudownymi ciepłymi ludźmi. Po 70. I ta pani napewno nie sfiksowala. Mam też taka która dzieci ma dorosłe i łazi z psem którego traktuje jak kolejne dziecko. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo Julc***iździulci, to jest pierwsza mądra rzecz, jaką tu napisałaś. Widzę, że wzięłaś sobie nasze rady do serca. Brawo! Z tej okazji dostaniesz order z ziemniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był kiedyś taki temat że kobieta chciała mieć dzieci a mąż nie chce. Przed ślubem ustalili że dzieci mieć nie będą. Tego pana strasznie wtedy wszytkie pojechaly.... A teraz. Jak kobieta nie chce no cóż ma prawo. Wie co robi. Przecież ustaliliscie to ty zmieniłeś zdanie. Ona ma prawo nie chcieć.... Hipokrytki same Hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie zdanie kobiety liczy się bardziej (w kwestii niechcenia) bo jednak to ona musiałaby być w ciąży i urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba tylko szczere postawienie sprawy i decyzja, czy zostajecie razem bez dzieci, czy rozstajecie się, bo chcesz mieć potomstwo. W ogóle dziwi mnie tego typu umawianie się "na zawsze". To jest zbyt ważna sprawa, która może się zmieniać w zależności od różnych czynników i etapów w życiu. Zmiana zdania po latach w takiej sprawie nie dziwi mnie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak samo dziwne jest zawieranie małżeństwa na ZAWSZE. Ślubowanie miłości do końca życia. Wiadomo, ze ludzie się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×