Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupi2562

Zazdrość powinienem się leczyć ?

Polecane posty

Gość głupi2562

Cześć wszystkim, chciałbym poznać opinie ogolu. Ostatnio się zastanawiam czy mi psycha przypadkiem nie siadla jestem zazdrosny o żonę jesteśmy 5lat po w małżeństwie ja dużo pracuje a żona dopiero co zaczęła prace, czesto ja pracowałem a ona wychodziła ze znajomymi (zawsze z facetami) raz jak wróciłem do domu znalazłem jak pisała do byłego ( że go dalej kocha, że ja jestem nie partią dla niej) przegadaliśmy to byliśmy u psychologa z czego poszliśmy tam razem tylko raz bo żona czuła się najechana... Od tamtej pory chociaż zapewnia mnie o tym zenie kocha ja zacząłem ją sprawdzac, często GPS itd i w trakcie pojawił się koleś który został jej jakby "przyjacielem" mówiłem jej ze to mi nie odpowiada a jednak często występował w naszym życiu, kiedy się się poklucimy czy kiedy mnie nie było on byl. Mówiła mi że to on piszę cały czas do niej, a później (bo ona kasuje smsy i Messengera codziennie ) zobaczyłem w pewnej sytuacji u niego na telefonie że to ona to niego pisze jak ja tylko wyjdę z domu smsy typu: "wstałam rano myślałam że Krzysiek napisał dZien dobry a tu nic no nie ladnie" , "ty mi dałeś sile", raz zrobiłem tak że się upiłem i się z nim spotkałem dostałem wp*****l nawet XD żona zablokowała jego numer ale po jakimś czasie przez przypadek się z nim spotkała on zaproponował piwo to poszla chociaż mówiła że była na niego zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą ale dla mnie to chore i nienormalne mieć męża, a chodzić na jakieś wypady z obcymi facetami. Co innego z koleżankami. Wziąłeś sobie za żonę jakąś szmatę. Nie dziwne że jesteś zazdrosny. Najlepiej wziąć rozwód i poszukać wartościowej kobiety. Ta jest niedojrzała i uważam że kwestia czasu kiedy pójdzie do wyra z jakimś kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×