Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczywiste przeludnienie

Wasze życie szybko ucieka a wy boicie się skoczyć na głęboką wode

Polecane posty

Gość oczywiste przeludnienie

i dlatego jesteście singielkami nie z wyboru tylko z przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale glupoty, to co, maja rzucic sie na gleboka wode i zwiazac z patologia, bijacym i kradnacym alkoholikiem albo narkomanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz nie zapuka
a mało facetów do wyboru którzy są normalni? ale to trzeba ruszyć troche doopsko a nie czekać aż rycerz zapuka do drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy same, bo chcemy ... nie chcemy zyc z facetami, to nasz wybor, zyjemy jak chcemy i robimy chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tu skoczyć? sama jestem z patologicznej rodziny, wzorce - zgroza, siostra chora psychicznie, w domu bierna agresja, tak już skaczę w związek... nie mam za wiele do zaoferowania, nie znam żadnego faceta, który chciałby na serio, każden pd razu - daj, a jak masz mieszkanie, dobrą robotę i kaskę, to się wprowadzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mam skakac, skoro patrząc z perspektywy czasu to nigdy normalnego faceta nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie ucieka szybko, kiedy się nie podejmuje ryzykownych decyzji. Ale kiedy się wpadnie w bagno, czas zaczyna się tragicznie rozciąąąągać... Ja już wolę, by minęło mi szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo znając moją energię, to umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj pomyśl dlaczego przyciagasz samych przegrywów, może zmień otoczenie, ubranie, zachowanie bo to nie możliwe aby zawsze trafiać pustaków, rusz w weekend do miasteczka obok i próbuj inne chwyty, zamiast ciągle to samo, bo wtedy tych samych typów ciągle będziesz spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Gdzie mam skakac, skoro patrząc z perspektywy czasu to nigdy normalnego faceta nie mialam Zgłoś Tylko jaki tego powód? Czy robiłaś coś źle? Bywałaś w złych sytuacjach ciągle? Powtarzając ciągle to samo nie możesz oczekiwać innego rezultatu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda tylko z pozoru może wydawać się głęboka a w rzeczywistości to mielizna. Skończysz, przerwiesz rdzeń a później resztę dni spędzisz na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak im prostej logiki
Bzdury, normalny człowiek jeśli wdepnie w gòwno to raczej dalej nie idzie tylko myje buty i obchodzi teren naokoło, ale NIE kobiety, one idą dalej po trawniku pełnym gòwna aż upadną na ryj w gòwno i całe w nim są upaćkane, WTEDY dopiero tylko NIEKTÓRE zrozumieją a reszta wstaje i idzie dalej aż upadną ryjem w gòwno jeszcze kilka razy, wtedy dopiero zaczynają się zastanawiać czy może nie lepiej zmienić trase. Wada genetyczna u kobiet? Bo logiką tego nie można nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rycerz nie zapuka wczoraj a mało facetów do wyboru którzy są normalni? ale to trzeba ruszyć troche doopsko a nie czekać aż rycerz zapuka do drzwi xxx mało. w pewnym wieku juz kazdy ma zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ze mną ze zawsze lubią alkohol? Ja sama jestem dda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czemu ty nie zostałaś jedną z tych żon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×