Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Vitberg Kto słyszał o wibroterapii

Polecane posty

Gość gość

hejka, czy ktoś słyszał o wibroterapii vitberg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitberg to firma z Nowego Sącza. To największy producent sprzętu do wibroterapii w Europie. Vitberg współpracuje z wieloma uczelniami w badaniu wpływu wibroterapii na człowieka, organizuje konferencje naukowe, publikuje prace naukowe z tego zakresu. Jest producentem pierwszego na świecie aparatu do wibroterapii, który łączy wibroterapię o charakterze ogólnym z wibroterapią miejscową. Vitberg opracował ,oscylacyjno-cykloidalny bodziec wibracyjny o wysokiej skuteczności terapeutycznej, który wykorzystuje w swoich urządzeniach tj, RAM Vitberg+ . Dziś aparat RAM Vitberg+ to najczęściej wykorzystywany w badaniach naukowych sprzęt do wibroterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile wam zapłacili za wstawianie takich odpowiedzi? W całym Internecie nie ma rzetelnej opinii ani informacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rav

W ...a walicie 🙂 Pisze jakiś cwel co to sprzedaje , naciągnęli moją teściowa na to ... 🙂 w cholerę kasy za to dała . W dodatku sprzedali jej to w szpitalu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam zanim kupisz to urządzenie musisz wiedzieć wszystkie opinie są sponsorowane przez firmę niema niezależnych ,sympozja to zjazd osób które w większy lub mniejszy sposób są zależne ,testowałem i nie mam pełnej satysfakcji,cena nie jest adekwatna co do produktu,po prostu jest to dobry biznes na bardzo dużą kasę ,większość za produkt płacą ludzie starsi,emeryci,nawet kupują na kredyt,jeżeli było to dobre to NFZ kupił by do swoich placówek,pomyśl zanim kupisz a jak by był naprawdę dobry produkt to nie było go na allegro,ole,itp giełdach

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Jan Kalita

Wibroterapia może być skuteczną metodą na wiele schorzeń, ale szystko zależy od tego w jaki sposób jest stosowana, przede wszystkim systematyczności, analogicznie do ćwiczeń fizycznych (kinezyterapii). Pacjenci, który oczekują że po jednym zabiegu nagle ozdrowieją raczej się zawiodą, ale nie ma co się z nich śmiać - potrzebna jest EDUKACJA. Nagłe ozdrowienie powoduje tabletka przeciwbólowa, ale to tylko złudzenie - pacjent nie czuje bólu, ale schorzenie jak było tak jest. A jak działa wibroterapia - odsyłam do portalu www.wibroterapia.pro, moim zdaniem warto rozważyć ją w swoim planie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×