Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak rozumieć jej zachowanie?

Polecane posty

Gość gość

Poznałem kiedyś kobietę przez internet. Bardzo miło nam się ze sobą pisało. Widziałem, że dziewczyna jest mną zainteresowana, oczywiście wysłaliśmy sobie swoje zdjęcia itp. W każdym razie wszystko zmierzało w kierunku czegoś więcej, ale nasze pierwsze spotkanie odkładaliśmy w czasie, ze względu na obowiązki i kilometry, które nas dzieliły. W którymś momencie napisała mi, że nie możemy się teraz spotkać, bo jej były facet chce do niej wrócić, zauważyła że się zmienił w ostatnim czasie i ona nadal go kocha. Postawiłem wszystko na jedną kartę i do niej pojechałem. Dowiedziałem się tylko, że bardzo jej się podobam, jestem super facetem itp i gdyby nie uczucie do tamtego to chciałaby się ze mną umówić. Myślicie, że serio jej się podobam i coś mogłoby z tego być, gdyby ten facet kolejny raz okazał się frajerem? Czy po prostu na żywo jej się nie spodobałem i mnie olała? Mile widziane wypowiedzi głównie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest wróżbita , poczekaj na rozwój wydarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli powiedziała Ci o swoim byłym przed spotkaniem to nie doszukuj sie spisku. Ciesz się ze jest szczera i jak Ci zależy to czekaj. Kobiety to doceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, od razu jak tylko postanowił do niej wrócić to mi o tym powiedziała. Na razie czekam, ale to też nie jest łatwe, bo nie wiem czy nawet mam na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci zależy to walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekaj na nią, ona już wybrała i nie zmieni zdania. A ty chciałbyś taką kobietę, która na pierwsze skinienie exa, zerwie z tobą i pójdzie do niego? Szkoda urody i życia, zwłaszcza, że jest dużo kobiet wolnych, które będą z tobą szczęśliwe, a ty z nimi. Wystarczy wybrać i docenić tą nową. Wsio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:20, masz dużo racji, ale też w pewnym sensie rozumiem jej decyzję, w końcu to było tylko jedno spotkanie ze mną. Gdyby było więcej to może byłoby inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię. kobieta kochała byłego. pojawiła się szansa i wróciła do niego. ile to potrwa, nie wiadomo, za to wiadomo, że spotkała się z tobą z braku laku. daj sobie czas by poznać kogoś godnego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.22 przestań chrzanic o powrocie do byłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię tylko, że wróciła do niego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta niemęska cipcia założyła ten sam temat. Kastrat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×