Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy naprawdę większość kobiet koło 30 chce mieć męża

Polecane posty

Gość gość
I to właśnie kiedy wszystko się układa, wtedy chcą coraz więcej ,a wtedy facet mówi dość-i to jest początek lewych obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie prawie nic sie nie ukladalo i zadnych lewych obrotów nie bylo. a dosc to ja powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę, że bogactwem kobieta jest uroda a uroda mężczyzn bogactwo, zbiór kobiet po 30 wygląda biednie. Bieniek niż mężczyzn po 30stce. Najlepszy towar już przebrany. Zostają albo nieatrakcyjne, albo/i z fatalnym charakterem, albo/i z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.47 i ja, nie pasujaca do żadnej z tych kategorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy towar już przebrany. Zostają albo nieatrakcyjne, albo/i z fatalnym charakterem, albo/i z dzieckiem. x To samo z facetami po 30, rozwodnicy, dzieciaci, p******i, z uzaleznieniami i inne odpady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że mężczyźni mają trochę dłuższy okres ważności, zwłaszcza jeśli robią karierę/ rozkręcają interes. Ale uważać sobie zawsze możesz po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Oczywiście są też kobiety, którym z różnych powodów nie wyszło, czy też z tych czy innych powodów nie wiązały się w szczytowym swojej atrakcyjności (wybierając np zabawę, czy karierę). Oh,well. Każdy wybór na swoje konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajime Sugoroku dziś Obawiam się, że mężczyźni mają trochę dłuższy okres ważności, zwłaszcza jeśli robią karierę/ rozkręcają interes. x Pocieszac sie mozesz, jesli masz 30+ i dotad nie byles atrakcyjny dla fajnych to podstarzaly tylko sila rzeczy tez nie bedziesz. A jesli kasa ma czynic atrakcyjniejszym to zostana ci tylko takie ktore wlasnie na kase leca, no chyba ze takie lubisz a przedtem byles zbyt biedny zeby zaimponowac hajsem a to jedyna zaleta jaka masz. Z pelnego rozgoryczenia tonu w jakim piszesz tak mi sie wlasnie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7even
większość :) a wyjątki, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjny dla kobiet do 30 jest jaakis nadpewny siebie roochacz, patol, kasiasty, damski bokser lub alkoholik. U niektorych nawet muzulmanin ma branie a wiadomo, ze to szowinista wersja hard. Takich macie bylych a nawet obecnych partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×