Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniej urodziwaa

Jestem brzydka.

Polecane posty

Gość gość
Jasne pierdu piersi a brzydkie baby mają przystojnych facetów i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A ty może nie brzydka, ale zapuszczona jesteś? Roztyłaś się i wyglądasz jak maciora? Na fryzjera cię nie stać, makijażu nie umiesz dobrać? Na dodatek nie potrafisz się ubrać odpowiednio? Większość brzydkich, to te, które żrą bez opamiętania, nie chce im się trochę poćwiczyć, a na dodatek śmierdzą papierochami i wanilią z pochłoniętych ciastek. To odstrasza. x Zapach wanilii z ciasteczek na kobietce cię odstrasza? Przecież to przyjemny zapach. Nie trzeba jeść bez opamiętania, ale czemu nie zjeść do kawy czegoś dobrego? Nie trzeba od tego tyć, o ile nie je się hurtowo tego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te obiektywnie brzydkie najrzadziej maja kompleksy. Nie wiem na czym to polega ale tak jest. Nawet jeśli chodzi o o różne zabiegi itp. Zawsze się pompuja i naciagaja te które nie muszą tak naprawdę a te brzydkie maja wyj****e i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pije nie palę, po barach nie chodzę, do klubu też, nie zawieram znajomości na ulicy, nie potrafię flirtować, skreślam faceta za jeden głupi żart, przez net też się nie umowie no tam same żbiki, a sama jestem bo jestem brzydka ta jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codzienne realia
Ładne są tylko k'urwy, a kobiety do związku mają być średnie lub poniżej, taka mała wskazówka dla niewtajemniczonych. Więc autorka nie ma żadnej wymówki a nawet ma przewage o której nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jesteś moja droga
gość wczoraj idealna żona!!!! Gdzie byłaś całe moje życie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce powiem tak, nie narzekaj że inni wygrywają a ty nie możesz wygrać w totka, choć modlisz się o to od lat, rusz wreszcie dùpe i wypełnij ten piërdolony kupon daj szansę losowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego, kto napisał, że uroda to nie wszystko: Zapamiętaj to sobie, że charakter to też nie wszystko, bo wszystko to jest uroda + charakter, a zatem nie czepiaj się ładnych ludzi. Sam na pewno nie masz wszystkiego, więc tym bardziej nie pasuje i tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0.21 Są tez brzydkie q****, jak trafi się taka na żonę, to przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś NIKT nie wygrywa w totka, to jest kompletna ściema dla naiwniaków, ( mam na to dowody ), ale podatek od głupoty ktoś musi płacić, dobrze że nie jestem to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widziały gały co brały, to teraz morda w kubeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×