Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lanixa24

Gdzie znaleźć poznać fajnego ustatkowanego faceta ?

Polecane posty

Gość lanixa24

Od jakiegoś myślę o poważnym związku. Ale co spotykam dookoła to samo gówniarstwo bez perspektyw, albo maminsynki, albo emerytowani sponsorzy po sześćdziesiątce po kilku rozwodach i z alimentami, albo żonaci i dzieciaci szukający ons i zdradzający swoje nieświadome 'wybranki'. Zdarzają się nawet alfonsy z agencji poznające dziewczyny z panami albo oferujące pracę za granicą w charakterze opiekunek , niedobrze się robi. Już nie wiem gdzie znaleźć fajnego ustatkowanego faceta tak 30-40 lat, bez żony, dzieci, rozwodów. I żeby jeszcze był trochę rozgarnięty a nie jakiś idiota albo laluś w rurkach żeby trzeba wszystko za niego robić i po nim sprzątać. nie jestem służącą ani substytutem czyjejś matki. Dobrze wyglądam, nic mi nie brakuje ale trafiam na samych jak wyżej. Ma któraś może takiego faceta ? Gdzie takiego znalazłyście ? Dyskoteki, kluby, jakieś agencje pośrednictwa, jakieś miejsca wakacyjne ? Napiszcie bo sama już nie wiem :( I uprzedzając głupie wpisy pytam tylko dziewczyn, a nie nieudolnych frajerów śliniących się i wylewających swoje frustracje na forum dla kobiet! więc niech się nie wysilają tacy na przysyłanie swoich pożal się anonsów tutaj czy próśb o zdjęcia albo ofert z alfonsów z agentur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to się nie da. W tym przedziale wiekowym fajni faceci to już są wyłącznie z odzysku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstaw focie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiecej ludzi, ktorych znam i sa w udanych, stalych zwiazkach poznalo sie w szkole/na studiach/ w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tacy nie istnieją, wymarli jak dinozaury. Sami zajęci wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fajny w tym przedziale, ale nie szukam partnerki. Mam znajome, z którymi czasem wyjdę potańczyć, czasem pójdę tańczyć samemu, ale nikogo nie podrywam, bo z tego, co czytam, to wolne kobiety zamiast się pobawić, to chcą się angażować emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsi ludzi niestety w moich otoczeniu się już ustatkowali. Jestem facetem, więc trochę wydaje mi się, że jest łatwiej mi. Kobiety muszą uważać, sam mam sporo kolegów żonatych, którzy zakłądają konto na tinderze, oczywiście jako single... W klubach o dziwo zdarzało mi się poznać czasem kogoś wartościowego. Ale kwestia wyboru klubu ma ogromne znaczenie. U nas w mieście jest kilka miejsc gdzie chodzą studenci + absolwenci studiów, a to już dobra selekcja na wstępie, ale oczywiście po studiach też jest sporo tępaków bez perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba brać się za tych zajętych, a co tam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takimi wymaganiami to tylko odbić jakiegoś jeszcze nie zaobrączkowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mozesz poznac, bez zony, bez rozwodow, nie nosze rurek. Ale nie mam wlasnego mieszkania. 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam faceta niemal idealnego. Lekarz ortopeda, 33 lata, przystojny, z bogatej rodziny, skrzywdzony przez kobietę. Gdybym była młodsza brałbym w ciemno :( naprawdę super chłopak. Jedyna jego wada: nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą za granicą jak mój o wiele lat starszy kuzyn :D 30 lat dla faceta to szmad czasu i tyle co nawyprawial to Ty nawet sobie nie możesz tego wyobrazić ;) Aczkolwiek są też wyjątki ale zdarzają się bardzo rzadko :-) Reguły na normalność nie ma. Można być dużym i nierozgarnietym bachorem w wieku 40/50 i można też rozgarnietym w wieku 20-25 lat ;) Szukaj a znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pasuję do opisu autorko, ale jak masz duży przebieg to odpadasz w przedbiegach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmialy? Widzisz w tym jakis problem? To ja juz Ciebie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jednego. Jeszcze rok temu nosil obraczke i nawet na mnie nie spojrzal, a dzis mieszka sam po rozwodzie (nie mial dzieci) i zaprasza mnie na grill. NAjlepsze jest to, ze rok temu mi sie podobal, ale zobaczylam po jakims czasie te obraczke i mi przeszlo, a dzis takie cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni faceci wyginęli, została garstka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnych mezczyzn w tym wieku jest pelno ale ty i tak ich olewasz. Zmien myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ortopeda to chłopak niemal idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak widac rozwodnicy i rozwodki biora co sie nawinie. A ja, kawaler nie musze chciec rozwodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawie nierealne w tym przedziale wiekowym znaleźć takiego autorko...pogodz się z tym ze jeśli już będzie wolny, to raczej będzie miał na karku dzieci i będzie rozwodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznalam takiego na ulicy. Pomogl pewnej starszej kobiecie kiedy wozek ze stosem papierow i starych gazet jej sie przewrocil. Nikt jej nie pomogl tylko on. Zaciekawil mnie. Okazalo sie, ze jest bezdzietnym kawalerem. Mieszkal aktualnie z rodzicami bo byly ku temu warunki a nie chcial wydawac polowy pensji na wynajem jak mowil. W sumie to go nawet rozumiem. Mieszkanie mieli 4 pokojowe a mieszkali z rodzicami, ktorzy zajmowali jeden pokoj a on drugi wiec polowa mieszkania jeszcze pousta.Niepijacy, niepalacy cwiczyl kalistenike. Jedyna jego wada wg mnie to to, ze byl i jest nadal prawiczkiem. Nie uznaje seksu bez zwiazku. Mam duze doswiadczenie i nie chcialabym uczyc mezczyzny chce takiego co juz wie co i jak. Aktualnie jest moim przyjacielem. Niedlugo bedzie obchodzil 35 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co, warto Was oklamywac, ze ile to juz siezqluczylo, wtedy bedziecie zadowolone, ok zapamietam, a ja glupi myslalem, ze szczeroscia sie kierowac/kreowac. Mowic to, co chcecie slyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie chca slyszec prawdy tylko ladne slowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jednak ja nie chce takiej, bo to nie robienie interesu. Zauwaze to po pytaniach i moze dla zabawy sklamie, zeby uslyszec nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczka poszukaj tacy potrafią kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, tylko one nie beda uczyc, boto takie trudne przeciez jest ten caly seks, prawda? Mysla, ze nie odroznimy dziurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„I uprzedzając głupie wpisy pytam tylko dziewczyn, a nie nieudolnych frajerów śliniących się i wylewających swoje frustracje na forum dla kobiet! więc niech się nie wysilają tacy na przysyłanie swoich pożal się anonsów tutaj czy próśb o zdjęcia albo ofert z alfonsów z agentur” x Jeśli pytasz tylko dziewczyn to najlepiej zostań lesbilką. Jestem w Twoim przedziale zainteresowań, ale z taką chamicą nie chcę mieć nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:29 Idiotka odrzuca faceta za to że się szanuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada
Dnia ‎30‎.‎04‎.‎2018 o 21:00, Gość gość napisał:

Tak to się nie da. W tym przedziale wiekowym fajni faceci to już są wyłącznie z odzysku..

Jak z odzysku to raczej sami nieudacznicy. Ci wolni może wybrzydzali a teraz by kogoś chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×