Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hanko77

Brama garażowa

Polecane posty

Gość hanko77

Hej! Jesteśmy w trakcie wyboru bramy garażowej , nie umiem się zdecydować .może Wy mi pomożecie ? Wypatrzyłam taką https://www.nice.pl/produkty,16039/model-design-bez-przetloczen jak Wam się podoba? Co sądzicie o tej firmie Nice? Wiele dobrego o nich słyszeliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikKuł
Ja zdecydowałem się na wybór bramy segmentowej RenoMatic Light 2017 ze względu na dobre opinie, które usłyszeliśmy na jej temat od naszych znajomych oraz bardzo przystępną ceną. Dostępnym wzorem oraz kolorem antracytowym wpasowała nam się idealnie do wizualnej aranżacji domu. Do tego jest oczywiście dobrze izolowana (grubość pełnych segmentów wynosi 42mm), zewnętrzna powierzchnia chroniona jest przed negatywnym działaniem promieniowania UV i objęta aż 10 letnią gwarancją (a w tym napęd ProLift 700 - 5 letnią). Wszystko tutaj ze sobą dobrze współgra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankiewiczS
10 lat gwarancji? To bardzo dużo dają w Hormannie. Widziałem ich bramy i były bardzo dobrze zrobione. Lekko się je otwiera. Nawet modele z przed kilku lat. Bo taką bramę mają znajomi. Ale nawet nie przypuszczałem, że dają takie warunki gwarancyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 10 lat gwarancji ( w tym 5 lat na automatykę) A mam właśnie z Hormanna tylko że zamawialiśmy od http://www.lestor.pl/ - no i zdecydowanie polecam, bo bardzo nam pomogli i szybko załatwiliśmy z nimi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom mieszkającym w Warszawie i okolicach polecam skontaktować się z firmą www.rapi.com.pl Oferują bramy garażowe oraz automatykę do bram. Mają szeroką ofertę i dobre ceny, więc warto się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z okolic Krakowa. Bramę zamawiałam w Roletexie. Siostra też od nich ma bramę i jest zadowolona. Stawiają niewątpliwie na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERRA

Bramę garażową marki Wiśniowski w niezłej cenie zamówiłem przez stronę safedoor.pl. Przyjechali zamontowali, wszystko chodzi okej, płynnie, lekko bez szarpania się przy otwieraniu – zamykaniu. Montują na terenie Krakowa i okolic, mają autoryzację na te bramy, wiedzą jak zainstalować taki system szybko i porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

My wybraliśmy bramę z firmy https://bramygarazowe.olbud.info/ i jesteśmy z niej  bardzo zadowoleni.  Firma oferuję nie tylko 

bramy garażowe ale tez ,drzwi oraz okna w bardzo dobrej cenie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskar

ja wybrałem Gerdę i nie żałuję, brama jest bardzo solidna, antywłamaniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimli

Bramę segmentową mamy od www.roll-adam.com.pl/ z Tychów. Bardzo dobrze się sprawdza a nie kosztowała wiele. Duży plus za bardzo dobrą izolację cieplną, łatwe podnoszenie i opuszczanie, bezpieczeństwo użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
Dnia 3.07.2019 o 10:12, Gość oskar napisał:

ja wybrałem Gerdę i nie żałuję, brama jest bardzo solidna, antywłamaniowa.

tez mam bramę z Gerdy, również polecam, długo szukałem czegoś fajnego, firmę polecił mi znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ważniejszy jest napęd do bramy, od niego zależy komfort użytokwania. JEżeli ktoś szuka bezawaryjnych sprzętów, to mogę polecić BFT - mam i nie ma z nimi problemów bez względu na to, czy mówimy o mroźnych, zimowych porankach, czy gorących, letnich południach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimikoo

U nas bardzo fajnie sprawdza się segmentowa brama garażowa od www.kawka.pl z okolic Gniezna. Jest porządnie wykonana, ma dobrą termoizolacyjność, sterowanie działa bezawaryjnie, po całości nam pasuje. Cena tez nam pasowała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas stoi brama POLBRAM. Wygodna, piękna, wytrzymała. Zero zarzutów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2020 o 13:25, klaxx napisał:

U nas stoi brama POLBRAM. Wygodna, piękna, wytrzymała. Zero zarzutów. 

Podpinam sie i również polecam elementy pochodzące spod skrzydła POLBRAMu - jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2019 o 21:55, kistima napisał:

Według mnie ważniejszy jest napęd do bramy, od niego zależy komfort użytokwania. JEżeli ktoś szuka bezawaryjnych sprzętów, to mogę polecić BFT - mam i nie ma z nimi problemów bez względu na to, czy mówimy o mroźnych, zimowych porankach, czy gorących, letnich południach.

Zgadzam się, dobry napęd w bramie garażowej to podstawa, a BFT jest moim osobistym liderem w tej dziedzinie. Mi w ich siłownikach podoba się najbardziej możliwość synchronizacji z telefonem, dzięki temu nawet jeśli zapomnimy pilota, to nie jest to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś w Oknoplast? Ja mam od nich system bramy garażowej i jestem zadowolony. Cicho pracuje, do tego dobra izolacyjność termiczna. Dobrze zainwestowana kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×