Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wychowanie dziecka z ZA to aż mordęga? To nie przesadne określenie?

Polecane posty

Gość gość
To co, może to że przed własnym bratem brat zatail ZA syna i to też uważacie za normalne? Tak samo matce własnej nie powiedział. Mały zachowywał się dziwnie i sami spytać musielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:35 no to niezły zdziw musiała mieć ta kobita, skoro żadnej inności nie toleruje i przeszkadza jej słuchana przez kogoś muzyka. Ja też się spotkałam z tym, że mówi się że psycholodzy i osoby zainteresowane psychologia na pewno mają problem ze sobą stąd te zainteresowania etc. Mogą się śmiać do rozpuku, w życiu jednak są różne zdarzenia i sytuacje które największego twardziela mogą pogrążyć i wtedy pójdą do tych wysmiewanych przez siebie psychiatrów z podkulonym ogonem. Głupia ta bratowa twojego męża, jakieś dno intelektualne. I dobrze jej tak że musi teraz się w piersi uderzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - czesto takie rzeczy sa dziedziczne, i moze ona tez miała jakies cechy ZA o których nie wiedziała.. Tacy ludzie tez często nie toleruja róznych rzeczy, np. jakiegos koloru, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02: akurat u nich to on ma to chyba po swojej babce od strony ojca. Kobieta jest kompletna dziwaczka, zupełnie też nie czai co wypada mówić, a czego nie, nie ma umiejętności społecznych. Ma 60 lat a jest jak mała dziewczynka, która trzeba prowadzić za rączkę. Kompletny nieogar życiowy. Urodziła dzieci staro bo się samotna czula, chłop dał nogę i zwalila wychowanie na garb swoich rodziców. Z tego co znajoma mówi to ta baba kompletnie nie rozumie norm społ. Nie wie np.jakimis mówi coś dwuznacznego. Rozum ma orzecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa, znowu pachnie mi tym trollem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA to dziwactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×