Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosik za cosik

Która oddałaby kariere i cały majątek za szczęśliwą rodzine i kochającego męża i

Polecane posty

Gość Mysza 1987
no chyba , ze wakacje raz na miesac :D Ale nie umialbym zyc na koszt factea to moze zgubic. Bylam w zwiazku , gdzie facet dal mi kopa z dnia na dzien i zostawil w ciazy. Cale szczescie mam wlasne mieszkanie i gdzie wrocic. Teraz z obecnym partnerem takze pracujemy oboje ( fakt on wiecej zarabia ) , ale i tak jestem niezalezna. Mam prace, wlasne mieszkanie, samochod ... hobby i przyjaciol . W razie czego nie zostane z niczym , Bardzo kocham swojego partnera , jednak poczucie niezaleznosci cenie sobie bardziej nic cokolwiek . Czulabym sie jak szmata kdybym jedzila co miesiac na wakacje za jego ciezko zarobione pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam odwrotnie. Po 8 latach rozwiodlem się z żoną która pracowała chociaż umowa była inna. Wiem że tylko żona niepracujaca da mi szczęście, ewentualnie taka pracująca na cwierc etatu ;). Wole byc sam niz z pracujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kura domową może być tylko inteligentna kobieta, która ma kochającego bogatego męża. Wtedy taki związek jest idealny. Mąż przychodzi do pięknego domu i pięknej żony, która pod nieobecność męża zadbała o wszystko żeby mąż był zadowolony. Oczywiście wszystko za pieniądze męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:27 tylko dlaczego jest mało takich kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, że mało takich kobiet. Najlepiej jeżeli będzie to kobieta, która wychowała się w takim domu. Gdzie matka była taką kobietą. Ja taka jestem. Takiej kobiecie nie trzeba mówić co i jak, bo ona to zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babom odbija palma jak troche zaczną zarabiać, ale za to rząd się cieszy bo mają wpływy z podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×