Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna codzienna prawda

Jak często płaczecie w poduszke z samotności?

Polecane posty

Gość smutna codzienna prawda

i dlatego że nikt was nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 X dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często i nie tylko z samotności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami mi się zdarza, ale nie z samotności a z nieszczęśliwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz na miesiac jak hormony przed okresem szaleja. wtedy tesknie za bylym. a tak to spokojnie spie , jestem zmeczona po pracy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przed okresem nie z samotności ale tak ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZKBB
gość wczoraj boś głupia, z takich powodów się nie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto was zrozumie
gość wczoraj Ja tez przed okresem nie z samotności ale tak ogólnie Zgłoś Ogólnie czyli bez powodu z głupoty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio często i nic nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie chętnie Was poznam. Zapraszam do korespondencji i Poznania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek fasola
brokeninside87 dziś czasem wcale, ale zazwyczaj rano i wieczorem. rano krócej. >>> Czyli NIGDY ...... ale ZAWSZE, dlatego uważam że kobiety są chore psychicznie, wyjątki nieliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken dawno dupsko nie miała wytrzepane lub wcale i głupoty gada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tak, teraz juz nie, przyzwyczailam sie ze jestem sama, a jak popatrze na pary spacerujace i pozazroszcze to wchodze sobie na Kafe czytam wypowiedzi faceci ich bluzgow na kobiety to odechciewa mi sie od razu miec faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem popatrz w lustro dla przypomnienia dlaczego facetom odechciewa się ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odechciewa sie, podobam sie facetom i mowia mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:49 Samotna nie jestem wiec z tego powodu nie płacze,ogólnie znaczy z powodu innych spraw życiowych,hormony buzują,kobiet nie zrozumiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 :27 Widać faceci wyczuwaja W tobie słaby materiał na matkę. Nie nadajesz się na matkę. Co ty wcześniej robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że kłamiesz
gość wczoraj nie odechciewa sie, podobam sie facetom i mowia mi to Zgłoś Bzdury, bo faceci NIE mówią zwykle kobietom że one im się podobają, mogą powiedzieć kumplow o kobiecie ale nie bezpośrednio kobiecie, chyba że jacyś desperaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy desperaci czy nie, nazwij sobie jak chcesz swoich kumpli tej samej plci faceci mowia mi ze jestem ladna, wyjatkowa, ze im sie podobam i wiele innych komplementow, ktore mnie malo interesuja, bo faceci mnie nie interesuja i zeby plakac z braku faceta w poduszke to juz gruba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutna codzienna prawda 2018.05.02 i dlatego że nikt was nie kocha? x faceci nie kochaja kobiet, jesli z nimi sa i je urabiaja to tylko po to by je wydymac albo sa latwe i same daja sie im dymac a faceci nie chca je stracic wiec udaja zakochanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żyję, nie zdarzyło mi się. Pewnie dlatego, że kocham swoją samotność i nie zamieniłabym jej na żaden związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Widać faceci wyczuwaja W tobie słaby materiał na matkę. Nie nadajesz się na matkę. Co ty wcześniej robiłaś? x dla mnie faceci to slaby material na kompana do zycia, z faceta kobieta nie ma zadnego pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczajaco jest samotnych matek, nie chcemy tez nimi byc, faceci sie w ogole na ojcow nie nadaja, albo sa tak niedostoowani do zycia ze spierd/alaja albo sa tak nieporadni zyciowo ze maja dwie lewe łapy i nie potrafia wlasnego dziecka wychowac , faceci tylko fiu/ta wsadza i na tym ich rola zyciowa sie konczy, zyja tylko po to by sie wyspac i nażreć do niczego wiecej sie nie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy przypomne sobie hszonszcza z kafeterii tyle razy płacze ale ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 To działa w obie strony. Kobiety były i są wredne . Pod pozorem zakładania rodziny wykorzystują facetów do swoich celów. Dlatego faceci nie chcą mieć dzieci. Płacić alimenty. To nie mężczyźni są c*****i tylko zrozumieli , źe rodzina to problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś dziwny, sfrustrowany męski typ siedzi na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie chca miec dzieci zeby nie placic alimentow?? dla was rodziciestwo to kasa? rzeczywiscie sie na chu/j nadajecie i go/wnem jestescie, milosc do dziecko to dla was abstrakcja i matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak żyję, nie zdarzyło mi się. Pewnie dlatego, że kocham swoją samotność i nie zamieniłabym jej na żaden związek. > bzdury kompletne, po co kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×