Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BigGirl99

20 kg w miesiąc

Polecane posty

Witam serdecznie! Może od razu postawię kawę na ławę. Po co się rozwodzić, gdyż zapewne temat, który chcę poruszyć jest wszystkim dobrze znany. Otóż, dzisiaj dostałam zaproszenie na osiemnastkę. Odbędzie się ona ósmego czerwca. Mój problem? Waga! Ważę 99 kg. Brawo dla mnie - oczywiście w sarkastycznym wydźwięku. Muszę się pozbyć do tego czasu chociaż 18-20 kg. Jestem zdesperowana, więc nie przemówicie mi do rozsądku zdrowym stylem życia i tym podobnymi. Potrzebuję diety, która pomoże mi schudnąć bardzo szybko i na pewno. Potem będę się martwić utrzymaniem wagi i uregulowaniem metabolizmu. Będę wdzięczna za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnuj z niezdrowych tłuszczy na ten czas w każdej postaci, i w obiadach, i w słodyczach, jedz dużo dzikiego ryżu, brązowego chleba, pij mnóstwo wody niesmakowej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko amputacja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopenhaska i jedziesz przez maj!! wcale nie jest taka słaba jak bojki i mądrale piszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam o lewatywie z kawy, 5 kg w dół od razu, ale to dla odważnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kawy bez mleka, cukru, zielonej herbaty, cytryn, limonki, grejpfrutów, wielkość posiłków znacząco zmniejsz, ale nie tak, aby ci się w głowie kręciło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarka i jej kolejne PROWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 kg w miesiac? uwal sobie nogę i rękę na pewno poskutkuje. Głowy nie ma co ciąć, bo pusto miedzy uszami aż wieje... oj wieje gorzej niż w Atlasie Wysokim. Później się będę martwić metabolizmem haha później się będę martwić utrzymaniem wagi.. ręce opadają. To mozesz sie rownie dobrze pomartwic tym, ze ci reka nie odrosnie tez pozniej. Zaniedbałaś się przez jakieś 4-5 lat samodzielnego, niedyktowanego przez rodzciów myslenia i chcesz sie pozbyc tego w miesiac? 99kg xD Boze i tacy ludzie, są przyszłością tego narodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm 20kg w miesiąc będzie bardzo trudne i jednak niebezpieczne dla zdrowia. Jeśli mogę coś doradzić to raczej skup się na małych ale regularnych krokach. Pamiętaj o zbilansowanej diecie a także większej aktywności fizycznej. Odrzuć fast foody, wysokokaloryczne przekąski i słodycze. Nie przejmuj się tym że waga nie spada jakoś drastycznie, rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. warto pomyśleć np o sibutraminie, leku który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da kopa do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Martę, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1574689027/Szybki-spadek-wagi-Adipex-Sibutramine-20mg-phentermine-biphasic-slim-100-skutecznosci.html. 3maj się i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×