Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak subtelnie zasygnalizować kobiecie, że mi się podoba?

Polecane posty

Gość gość

Kobiecie w wieku 26 lat. Sam mam 28, nigdy nie miałem problemu z kobietami, jestem po kilku związkach, nie mam problemu zagadać do kobiety na imprezie, klubie i mało formalnych miejscach. Natomiast podoba mi się bardzo kobieta z kręgów bardzo formalnych, gdzie łączą nas formalne relacje, tak to nazwijmy. Chciałbym subtelnie zaznaczyć, że mi się podoba. Gestami, może słowem? Temat o tyle delikatny, że nie chciałbym przekroczyć pewnej granicy. Podejrzewam, że również jej się podobam. Mamy kontakt, często w 4 oczy gdzie umawiamy sprawy służbowe. Może niech Panie się wypowiedzą czy odbierają jakieś takie sygnały, że są w centrum zainteresowania jakiegoś osobnika, jeśli tak to jakie to sygnały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak poprostu po omowieniu sluzbowych spraw zapytaj czy da sie zaprosic na kawke kiedys i zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam bajkopisarko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałbym wcześniej delikatnie to zaznaczyć, dać jakiś sygnał, kilka sygnałów. Chodzi o relacje służbowe, taka bezpośrednia kawa może być źle odebrana. Z kolei ja narzuciłem taki formalny sposób relacji między nami ,że teraz nie umiem z niego wybrnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolny lunch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popapraniec emocjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×