Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozstał się, bo był zbyt zazdrosny?

Polecane posty

Gość gość
Daj sobie spokój ze związkami dopóki nie dorośniesz. Na razie się pobaw snapami, facebookami, instagramami i chuj wie jeszcze czym, a jak się już znudzisz to zabieraj się za związki. Dla własnego dobra psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj czego to człowiek na imprezach nie robił ale 20 lat temu nikt fotek nie robił a jak już to tylko pozowane dla rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z osobami jadącymi po autorce jest chyba coś nie tak- czepiacie się jej bezsensownie. Autorko- nie przejmuj się nimi ani nie tłumacz nikomu, bo nie masz z czego. Pewne osoby głupio piszą i tyle. Nie będę cytować nawet, bo to tak durne teksty, że aż żal. Pewne osoby tu o stałych nickach po prostu bredzą i nie ma sensu im odpisywać. A faceta nie żałuj, bo nie ma kogo. Dokładnie tak jak sama napisałaś- znał Cię i tak durna akcja z zerowym wkładem z Twojej strony nie powinna mieć żadnych skutków, a już na pewnie nie takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi, juz jest lepiej, jakos to przeżyję, a jego mi nie szkoda. Zaluje tylko, ze stracilam tyle czasu, ale czlowiek uczy sie na bledach, taka przynajmniej mam nadzieje. Moze i ja, i on wyciagniemy z tego jakies wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×