Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znalesc swoj styl

Polecane posty

Gość gość

Mam 35 lat nie wiem jak sie uboerac by wygladac ladnie ,modnie.Nie wygladam na swoje lata ,raczej na mniej .Nie chce chodzic grzeczmie ubrana.Do tej pory tak sue ubieram,poniewaz raz ze nie mam wlasnego stylu dwa brakuje mi odwagi na ubranie czegos cp mi sie podoba bp mam wrazenie ze wyjde na dziwaczke.Nie mam idealnej figury wzrostu i urody dlatego mam z tym problem.Czy ktos mi cos poradzi moze jakis stylistow ze szczecina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek zastanów się do jakiego stylu jest ci najbliżej, jaki pasuje do twojej osobowości i stylu życia, aktywności . Nie wystarczy, że ubrania czy dodatki podobają ci się , ważne żebyś czuła się w nich dobrze , ubrana , a nie przebrana. Tu mała ściągawka http://party.pl/porady/moda/porady-stylistki-styl/moda-damska-najwazniejsze-style-w-modzie-89643-r1/ Jak już określisz jaki styl najbardziej ci odpowiada pomyśl co z niego pasuje do twojego typu urody i figury. Wybierz kolory, które będą bazą twojej szafy jakiś neutralny - biel, beż, szary, granatowy , czarny i dwa, trzy kolory z twojej palety . Lato jest dobrym momentem na zmiany - na początek możesz do grzecznych ubrań, które już masz dobrać dodatki w ulubionym stylu - buty, torebkę, biżuterię. Szukaj inspiracji na stronach modowych, wybierz się do dużego sklepu i przymierzaj , przymierzaj...Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też łączyć ze sobą ubrania w różnym stylu np do "grzecznych" klasycznych jeansów czy spodni cygaretek pasują różne bluzki i różne buty , na ich bazie możesz stworzyć ciekawe zestawy na różne okazje . Do takich spodni możesz założyć t-shirt, gładką koszulę, koszulę w kwiaty, w kratkę, bluzkę w stylu boho, koronkową, jedwabny top. Buty - tenisówki, baleriny, adidasy, lordsy, mokasyny, szpilki, sandały na płaskiej podeszwie, koturnie, szpilce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×