Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MastemaSatanael

Ciekawa oferta pracy

Polecane posty

Gość ksantrypa
No ciekawa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
jestem szczęśliwy, jestem zadowolony i mam ochotę teraz aby porządnie wybzykać prostytutkę w jej wszystkie otwory obok placu zabaw , jak to dobrze, że nadal w Polsce nie ma elektrowni atomowej zbudowanej, wg technologii rosyjskiej , gdyby istniała elektrownia atomowa jak w Czernobylu to przyjmą do pracy Ukraińców , którzy NIC nie potrafią i Muslimów, którzy do tej pory NIE mają pomysłu, jak DOWALIĆ ostro Polakom aby trochę zginęło w czasie wybuchu , generalnie PLAN jest prawie idealny aby Muslim zarabiał w Polsce co najmniej 1000 USD netto miesięcznie za chęć do pracy a Polak jakoś przeżyje za 450 Euro miesięcznie, Polak nauczył się żyć w biedzie a Muslim nie potrafi , Muslim potrzebuje pieniądze aby przeżyć w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
am_Dyzio, ty jesteś gorszą wersją od ja_Dyzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am_Dyzio
gość dziś am_Dyzio, ty jesteś gorszą wersją od ja_Dyzio xx przez wiele lat na Kafe miałem tu swoich wrogów, jak Komuś podpadłem to musiałem zmieniać Nick aby znowu pisać na Kafe , już się przyzwyczaiłem do zmiany NICK co kilka dni i mam to głęboko w zadzie od wielu lat, że kradną mój Nick , jak ukradną Nick to wymyślam inny Nick na czerwono ale nadal jestem ten sam Dyzio, boso ale w ostrogach, jak pisał słynny warszawiak Grzesiuk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka podaj do oryginału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×