Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SabinaSabinaa

Związek czy sam seks

Polecane posty

Gość SabinaSabinaa

Potrzebuje moralnej porady. Od pewnego czasu spotykam się z pewnym mężczyzną. Na początku myślałam, że chodzi mu o przyjacielskie relacje, ale później zauważyłam, że chodzi mu o coś więcej. Podchodziłam do tego pozytywnie, ponieważ on też mi się podoba. Jest to bardzo dobry, czuły, szczery i kochany facet. Niestety z czasem dostrzegłam, że nie jest to do końca facet dla mnie i nie wiem czy mogła bym z nim stworzyć związek. Ostatnio jednak stało się coś niespodziewanego. Podczas jednego ze spotkań... przespaliśmy się ze sobą. Nic tego nie zapowiadało, ale on był taki czarujący i podniecający, a ja tak długo jestem sama. A sam seks był niesamowity, nawet nie wiem czy nie najlepszy w moim życiu. Mimo to miałam po wszystkim kaca moralnego, czułam że nie powinnam tego robić, dawać mu złudnej nadziei. Jednak z drugiej strony bardzo mi się to podobało i chciałabym więcej. I tym sposobem jestem w kropce. Nie wiem co robić. Powiedzieć mu od razu, że ze związku nic nie będzie, ale powiedzieć, że chce uprawiać z nim seks i wyjść na puszczalską czy nie robić nic, nie poruszać tematu związku i "korzystać" z seksu? Mam poważny dylemat nie umiem podjąć właściwej decyzji. Jedno jest pewne, jemu zależy na związku i jednocześnie seksie, a mnie raczej tylko na seksie, choć nie mogę wykluczyć, że po czasie przekonam się do niego i sama będę chciała stworzyć z nim związek. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu wybrałabym związek i sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaSabinaa
Mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaSabinaa
Teoretycznie mógł by nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×