Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kapadocja123

Dlaczego lubicie małe piersi?

Polecane posty

Gość kapadocja123

Witam, prowadzę pewien projekt i potrzebuję opinii mężczyzn. Moje pytanie jest adresowane do panów, którzy lubią małe piersi. Co jest w nich takiego najbardziej pociągającego? Dlaczego Was kręcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię małe piersi , Poprostu podniecają mnie takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wyglądają ładnie, estetyczne (w sumie z gustami się nie dyskutuje i inni mogą tak opisać duże) i często są bardziej wrażliwe na dotyk, a przyjemność kobiety idzie w przyjemność mężczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, nie żebym się czepiał, bo to nie moja broszka, ale projekt na temat gustu, do tego pytanie z tezą? To prawie tak, jakby spytać „dlaczego lubisz Mickiewicza czemu akurat za „Dziady”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DCX
Kobiety z małym i srednim biustem, mają lepsze predyspozycje do trenowania roznych sportów. Po prostu nie maja duzego biustu, ktory mogłby im przeszkadzac. teraz wystaczy wszystko połaczyc ze sobą, czyli wysportowana dziewczyna, piekna figura, mały biust. A gdy są osiągniecia sportowe lub po prostu dziewczyna kocha sport i jest zawzieta w tym co robi, to jest to, co mi imponuje i zarazem podnieca. Tak mi to weszło w głowę, ze teraz nawet, jak kobieta nie trenuje, ale ma mału biust, to własnie taki wolę. Nigdy jak pamietam, nie podniecał mnie duzy biust, tylko charakter dziewczyny, otwartosc****ewnosc siebie. Niestety znalezc pewną siebie z małym biustem jest ciezko, albo trzeba sie napracowac by zbudowac zaufanie (choc i tak ona zawsze biedzie poddawac pod wątpliwość czy aby podoba mi sie jej biust i ona ). Dziewczyny , wiecej pewnosci siebie, porzućcie kompleksy. My faceci, skoro juz dotarlismy do etapu, ze lezymy obok dziewczyny nadzy, tzn, że sie nam podobacie. My tez mamy swoje stresy czy damy radę, czy aby nie za mały, czy aby nie za szybko, za mocno, za krótko. Ten stres moze popsuc wszystko i zeby nie był głupio, to prubuje sie odwrócic kota ogonem i zwalic winę na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz wy kobiety napiszcie dlaczego lubicie małe cieniutkie fiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty, ja mam swoją teoryję, cycek winien matematycznym wzorem mieścić się w dłoni faceta tak aby kąt między każdym z jego czterech palców u dłoni nie przekraczał dwadzieścia dwa i cztery dziesiątych stopnia za wyjatekiem kciuka, gdzie arcsinus * cotangesn * (- krzywa bezjera) / współczynnik gientka daje w wyniku sześćdziesiąt trzy koma dwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój by musiał mieć dłonie 5 latka buahah. Co to za pierdy? Rzygać się chce od tych tekstów akceptacja bla bla bla. Komu natura poskapila albo wręcz przeciwnie jak np. nos powinien sobie naprawić jeśli ma możliwość. Bo czemu nie? Tekst o mikrofiucie celny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi to lubią tylko kryptogeje. Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałem o sobie :) jak w temacie, nie komentuje dłoni tylko cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Małe piersi to lubią tylko kryptogeje. Poważnie." A co w tym poważnego? Jakiś argument? Badania? Znasz chociaż jednego kryptogeja panie poważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że ci którzy lubią małe tak naprawdę nie wiedzą co to są małe cycki i wcale małych na myśli nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale akurat pytają o małe cycki a nie o brak cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scio me nihil scire
Pytanie zadała deska,sa tacy co lubia płaskie owszem,co za różnica co kto i co? Kazdy ma swoje preferencje i gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam takie mieszczace sie w dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żw24 dziś Moim zdaniem wyglądają ładnie, estetyczne (w sumie z gustami się nie dyskutuje i inni mogą tak opisać duże) i często są bardziej wrażliwe na dotyk, a przyjemność kobiety idzie w przyjemność mężczyzny oczko.gif x o to to.trafione zatopione.moja mała takie ma i sa najpieknijsze na swiecie. caluje je ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie od dziecka obrzydzaly wielkie piersi ,poprpstu taki fetysz małych , mieszczących się w dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi mają być estetyczne , kształtne , duże mają często dendencje to obwisania i rozlewania się , niektóre to aż mogą narzucać na plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Co mają duże piersi? Dendencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego lubicie niskich i łysych mężczyzn? :) To jest pytanie z tej samej kategorii, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubię niskich żeby mieścił się w dłoni, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest twoim ulubionym prezydentem i dlaczego Putin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest twoje prawdziwe imię i dlaczego debil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe piersi pasują do wysportowanych kobiet, aktywnych - takich z którymi wyjeżdża się na paint-ball, w góry, na łódki. Kobieta, kumpela wieczorem przebiera się w seksi ciuszki i uprawia się z nią seks. Ale generalnie wszystko zależy po prostu w kim się zakochamy. Jeśli nie jesteśmy aż tak bardzo przywiązani do fetyszu takich czy innych piersi akceptujemy i kochamy piersi naszej wybranki w takim wymiarze w jakim obdarzyła ją natura. Moja aktualnie ma bardzo duże piersi i wydatny tyłek ale pierwsza wybranka kiedyś dawno temu miała bardzo małe - tak małe, że w praktyce nosiła topik a nie stanik. Dopiero po ciąży urosły jej na tyle, że zaczęła nosić staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczupła sylwetka, zgrabne nogi, fajny tyłeczek i duży biust to kwintesencja kobiecości. Kobiety, które nie posiadają takich cech jeżeli chodzi o wygląd muszą na siłę wymyślać jakieś argumenty na pociechę. To naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxnxx
Piersi "takie na dłoń" są idealne :) :) Przykład Amber Jane :D :D Jak to mówią każdy lubi co innego ;) Mnie taki typ urody najbardziej kręci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amber jane ma duże piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię łysych bo mieszczą się w dłoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×