Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Napisać czy nie

Polecane posty

Gość gość

Tydzień temu napisał do mnie facet. Fajnie się rozmawiało , ale potem przez kilka dni się nie odezwał, więc dałam sobie spokój. Po 6 dniach napisał znowu. Pisaliśmy aż do późna. Kiedy napisałam, że jestem zmęczona i idę spać, odpisał, że " w porządku, do usłyszenia jutro". Nic do niego nie napisałam, on też od 2 dni milczy. Teraz nie wiem czy pisze do mnie z nudów czy czeka na moją wiadomość, żeby sprawdzic, czy jestem zainteresowana tą znajomością? Napisać do niego (nie chcę się narzucać!) czy czekać, aż on się znowu odezwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak nie wiem co zrobic to walne se baranka,potem juz wiem,potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wali Cię po rogach z inną teraz pisze z inną a jak mu się znudzi to znowu napisze do Ciebie tak tu bywa dotyczy kobiet i mężczyzn Normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość mało stanowczy Co tak ? Napisać czy czekać? Jeśli jesteś mężczyzną to powiedz co sądzisz o tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze facet pisze z nudow, możliwe ze z kilkoma naraz pisze a o Tobie akurat przypomniał sobie po 6 dniach...daj SE spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, to „tak” było z premedytacją, byłem ciekaw co odpowiesz:) Napisz do niego, jeśli chcesz, co Ci zależy? To źle, że uzna, że jesteś zainteresowana znajomością, skoro faktycznie tak jest? To tylko niezobowiązująca. znajomość, nie wychodzisz za niego pojutrze za mąż. Takie podchody są strasznie infantylne i na dobrą sprawę irytujące. Jeśli zmęczy Cię zaczynanie rozmowy to zwyczajnie sobie odpuść i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchuflada
Oczywiscie, ze nie pisz a jak wroci to pogon jak psa, moze nastepna nie bedzie miala pod gorke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak głupie to niech mają pod górkę Nie żal mi żadnej na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz. Trudno później to zakończyć. Chyba, że zrobisz to szybko, zanim w coś się rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.23 Ale czemu od razu mam pogonic jak psa ? Przecież to jest dopiero kilkudniowa znajomość... mam od razu mieć milion oczekiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisanie zwykłego sms to "narzucanie się"? Kolejna królewna z drewna która ma nasrane we łbie. A chłopak może też czeka na jakiś gest, a nie że tylko jednostronnie ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co pytasz i tak bedziesz za nim latala jak suka w rui :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za jełop ten wpis powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie to tylko zabawa. Nieraz sie przekonalem. Ile to juz osob mi pisalo lub mowilo, ze cos zrobi jutro. Trzeba mniej emocji do tego typu jutr. Albo przyjac, to jako nastepnym razem, niebawem, innym razem. I tak jeszcze sie zgadacie. A co jest prawdziwe? Dopiero jak zaczniecie sie umawiac naprawde. Mi robiono nadzieje na 2 tygodnie a mowila ze jutro. I rzeczywiscie. To nie bylo warte niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna pierwsza nie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.40 dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak pierwszy nie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samara Morgan
Dnia 10.05.2018 o 11:47, Gość gość napisał:

Chłopak pierwszy nie pisze!

Jeśli mu na dziewczynie zależy to pisze... ale co ja tam wiem o chłopakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×