Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RubaRyba

Ciuchy z jeansu ale czy wygodne?

Polecane posty

Gość RubaRyba

Cześć, ciuchy z jeansu są w tym sezonie - jak i chyba każdym innym - modne. Ale czy wygodne? Ja od lat nie kupowałam, z młodszych latach pamiętam spodnie raczej jako sztywne i wkurzające, zwłaszcza zimą. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipptton
Kiedyś to było do wyboru tyle co nic, a aktualnie masz przecież tego tyle, że ohohooo. Sam jeans jest różny, bo i splot i domieszki najróżniejsze! Jak kupisz coś z gumkami to przecież nie ma szans żeby było sztywne i niewygodne niezależnie od warunków pogodowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netoperek_
Jeans zawsze modny i wygodny. Wszędzie do wyboru do koloru, kurtki, spodnie, spódnice czego by człowiek nie zapragnął. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzajningStars
To jeszcze trzeba poszukać sklepu z którego kupienie nie będzie bezsensu. ja z sieciówki takie jegginsy muszę co półtorej miesiąca wymieniać bo niestety ale się przecierają i wyciągają dziwacznie, choć powinny się zbiegać. I przestałam je kupować całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaletaBarw
ja tam zamawiam z https://fabrykajeansow.pl/ i jestem bardzo zadowolona, bo asortyment jest wysokiej jakości. zamawiałam cztery razy i to nie tylko spodnie i za każdym razem wykonanie było naprawdę okej, materiał też dobry a nie jakiś tanim sumptem ogarnięty. przy czym zaskoczyły mnie ceny, bo sporo tam jest uwagi poświęconej dopracowaniu sklepu, rozmiarówka dokładnie opisana itp, to wszystko kosztuje, zarówno czas jak i pieniądze, a mimo to nie liczą sobie dużo za sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latisha
ja zmieniłam swoje zdanie o sklepach stacjonarnych właśnie przez to, że przez neta ma się albo taką samą jakość albo nawet lepszą w niższej cenie. i to zawsze. poza tym do takiego sklepu nie ma problemu ze zwrotem nawet jakby było coś nie tak, w najgorszym razie trzeba za wysyłkę zapłacić. a w stacjonarnych już dwa razy zostałam ze spodniami 150zł których nie mogłam zwrócić bo polityka sklepu nie uwzględnia tego czy tamtego a nadawały się tylko do kosza po pierwszym użyciu. podałabym ich do sądu jakby mieć na to czas i pieniądze. dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×