Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dardup23

ona nigdy nie odezwie się pierwsza

Polecane posty

Gość dardup23

Spotykam się od 3 miesięcy z fajną dziewczyną. Problem, że ona bardzo rzadko odzywa się do mnie pierwsza. Na spotkaniach jest miła lecz spięta. Na pocałunki, pieszczoty z mojej strony odpowiada tym samym. Jednak przeszkadza mi, że to ja stale muszę zabiegać o kontakt. Dałem jej to do zrozumienia lecz nic to nie dało. Co w takim wypadku zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj jej związek może wtedy ona bardziej się ośmieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się odezwij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dardup23
Ja odzywam się codziennie do niej. Ona pierwsza do mnie niezwykle rzadko. Nie odzywałem się parę razy przez kilka dni, żeby zobaczyć, czy ona się odezwie pierwsza lecz się tego nie doczekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A seks ok ? Połyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:08 - czyli wybrałeś najsubtelniejszy sposób dawania do zrozumienia. Może spróbój jej powiedzieć „wiesz, fajnie by było gdybyś czasem ty pierwsza się odezwała”. Ale to hardcorowa propozycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z sexem spałes z nią?? ile ona ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ona ma lat?? to 12 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma cie gdzieś , wręcz brzydzi się ciebie , u kobiet to normalne, wszak wszystkie są kryptolesbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie sie zastanawia jeszcze ...albo nie wie czy chce zwiazku albo nie wie czy chce zwiazku z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
sam sie kiedys z taka spotykalem jestes po prostu sposobem na nude, zadaje sie z Toba dla zabicia czasu, ale jak tylko trafi sie ktos, kto wpadnie jej w oko, to pojdziesz w odstawke w ciagu sekundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całuje się z tobą? ;-) ale pewnie po tym już nie dzwoni - może jesteś kiepski i masz sztywny język? to jom onieśmiela... albo też nie ma dociebie telefonu w formie kontaktu i jest niekumata że powinna sie do ciebie odewzać ehehe a telefon jest do henryka a na pewno coś w tym kierunku a ona się nie orientyuje w nawigacji ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taki typ, ona się nie zmieni. Albo ty musisz przestać oczekiwać od niej niemożliwego, albo szukać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od królewien z drewna to lepiej z daleka, bo potem tak będzie całe życie. Wiecznie bierna i mierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×