Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Niezależna kobieta nie potrzebuje mężczyzny w swoim życiu

Polecane posty

Gość gość
Nic. Wszędzie poznam ten infantylny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powiedział bym nawet że 99% to lobuzy." x W takim razie faktycznie lepiej byłoby zostać lesbijką. Na szczęście jestem silną introwertyczką (ehhh dziękować bogom za to!) i nie potrzebuję nikogo na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem introwertykiem no ale chciałbym mieć żonę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ty 13-sty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ja :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora i to forum opuścić... Wszędzie przyleziecie zasrywac takimi bzdetami. Oczywiście 13 miał na myśli że wszyscy to lobuzy a on jedyny niepowtarzalny. A lobuzy dlatego że żadna go nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawdziwy skarb jestem i kobiety tego nie lubią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak facet twojego pokroju może uważać się za skarb. Nie rozumię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie dopasowalem się do kobiet, nie pije, nie cpam, nie oglądam piłki nożnej, nie interesuje się samochodami, nie mam kolegów, chce się żenić, ucieszył bym się z dziecka zwłaszcza córki, mam oszczędności na mieszkanie lub dom i znam priorytety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm. I lizalbys pusie każdej kobiecie... Zazdroszczę samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak seks oralny też dam, nie no wierny będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo kobiety dostosowaly się do lobuzow i mają mnie za stuleje przegrywa lamusa pantoflarza a moje plusy uważają za nieatrakcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, że nie potrzebuje. Rok temu owdowiałam i musiałam się nauczyć obsługiwać wkrętarkę, wiertarkę i kosiarkę do trawy. Przedtem takie rzeczy robił mąż. Najgorzej to przenosić i przesuwać ciężkie meble i różne rzeczy. Spocisz się, spierdzisz z wysiłku i co ? Dzwonisz po ojca, brata albo sąsiada. Każda ważna i łże jak pies za przeproszeniem psa. Poza tym dwie osoby zarabiają więcej niż jedna ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja zarabiam za czworo, więc stać mnie na ekipę, która wykona to, na co ja nie mam siły, bądź czasu. Nie ma problemu. Podnieś sobie standard, to też tak będziesz mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, mam brać gacha tylko po to aby nosił mi meble w trakcie remontu... f**k logic :D:D:D Tak ciężko wezwać ekipę lub poprosić kogoś ze znajomych i zapłacić mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkiego mam wzywać obcych ludzi, żeby mi się szwendali po domu? To nie jest dobry pomysł. Remont tak, czy wnieść meble, ale kaleką nie jestem i potrafię sama coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że życie nie jest takie łatwe jak pisanie głupot na forum, miłe panie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak? To pokaz cycki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zwyczajnie nie potrafia kochac i wykorzystuja zakochanych w nich mezczyzn. Coraz mniej mezczyzn daje sie oszukiwac i coraz bardziej jest dostrzegalna podlosc i wyrachorwanie ze strony kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne rzeczy piszecie kobiety, ja bym chciał bardzo kochać tą jedyną, przytulać, głaskać, piescic, bzykac :) poza tym czerpać przyjemność z bycia razem. Samotność jest okropna na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NÓW_ZNÓW
Uważam, że..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy z tymi bolcami... serio myślicie, że wasze wacki są lepsze niż wibrator? Przecież przeciętny facet nawet nie stara się zadowolić kobiety, tylko włoży parę razy, sam się zadowoli wyjmie. Żadnej gry wstępnej, żadnych pieszczot, żadnego pytania a co Ty lubisz... Jeszcze oczekują, żeby ich chwalić, jacy to oni bogowie w łóżku buhahah. To ja już wolę wibrator, przynajmniej mi nie sapie, a po wszystkim go wyłączam, chowam do szafy i nie ma pretensji, że nie ma obiadu i czystych skarpetek :P Znaleźć dobrego kochanka to jak trafić szóstkę w totka, ja w swoim życiu miałam takiego jednego a mam 32 l. A jeszcze druga sprawa, aby z nim wejść w związek i się dogadywać na innych płaszczyznach , to zupełnie chyba niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ile razy wymieniacie te meble raz na 5 lat? Naprawdę wówczas można się poświęcić i wziąć fachowców, dasz parę stówek i wszystko wniosą, poustawiają, jeszcze komplementem sypną, a przeciętny facet zanim się za cokolwiek weźmie, to miesiąc się namyśla, a później miesiąc płacze, jak go plecy bolą od tej cięzkiej pracy i złotego medalu oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna kocha kobieta wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem w domu potrafię zrobić wszystko w łóżku jestem z tej górnej półki. Kiedyś kobieta mnie wykorzystała i zostawiła po tym jak jej wyremontowałem cały dom. Później chciała do mnie wrócić ale jej podziękowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo czegos materialnego jej brakowalo. Czyli przestala byc niezalezna to zaczela udawac, ze kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×