Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna536

seks analny

Polecane posty

Mam pytanie szczególnie do facetów bo domyślam się, że seks analny jest dla was przyjemniejszy bo jest "ciaśniej" może dla kobiety niekoniecznie (przynajmniej na początku), ale dla was tak. Ale mam pytanie odnośnie wielkości damskich pośladków czy oprócz ewentualnego podniecenia się nimi podczas patrzenia na nie podczas seksu można mieć jakieś przyjemniejsze odczucia, jeżeli są więjsze? Wiadomo, że faceci najczęściej lubią duże pośladki u kobiety, ale czy ma też to znaczenie podczas seksu? I nie chodzi mi tylko o efetkty wizualne. Bardzo proszę was o odpowiedź :) :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że faceci najczęściej lubią duże pośladki u kobiety x a kto ci takich głupot nagadał? gruba d**e masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu,kobieta prawdziwa tym różni się od wieszaka,że ma piękną,krągłą pupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ich wielkość też ma znaczenie podczas stosunku analnego dla mężczyzn? Jest im przyjemniej?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrokowo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, że podczas samego seksu (penetracji penisem) nie jest im przyjemniej niż przy pĺasko dupiu xdd? I nie chodzi mi tutaj tak jak już pisałam tylko o efekty wizualne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietą, nie znam się na odczyciach facetów (nigdy nie uprawiaĺam seksu analnego) a temat założyłam po to żeby zaspokoić ciekawość, więc oczekuję pomocy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×