Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaśkaD

Gdzie w Poznaniu lifting?????

Polecane posty

Gość KaśkaD

Cześć, od jakiegoś czasu marzę o zabiegu liftingu na twarzy aby nabrała znowu sprężystości, gładkości. Jest teraz tyle różnych klinik, salonów itp, że ciężko wybrać i trafić na coś sensownego. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka456
Co prawda wykonywałam zupełnie inny zabieg, ale byłam u dwóch przemiłych i kompetentnych do cna doktorek w Prodermie. Klinika istnieje już chyba od 15 lat, ale mają teraz nową siedzibę w której jest wszystko na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka77
Tylko u Pani Marty Cieślińskiej wie co robi ma ogromną wiedzę więc przy okazji mozna się czegoś dowiedzieć. Jeśli chcecie dobrze zrobiony zabieg warto wydać trochę więcej kasy ale to nasze zdrowie dziewczyny pamiętajmy o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka H
Ja już kilka razy korzystałam z usług Pani Marty w Prodermie i też byłam zadowolona. Muszę przyznać, że zawsze z pełnym profesjonalizmem przystępuje do zabiegów, najpierw wysłucha czego oczekuję, na jakie efekty liczę, potem zasugeruje, poleci zabieg i omówi jego działanie, a potem przystępuje solidnie i konkretnie do działania. Ceny są też przystępne, więc gabinet spełnia moje wymagania. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlkaNik
Ja wybrałam klinikę Proderma, ponieważ wiele słyszałam do skuteczności wykonywanych zabiegów i profesjonalnemu podejściu kadry lekarzy dermatologów. Skorzystałam z liftingu twarzy najnowszym sprzętem Dermapenem, który stymulował mechanicznie skórę i jednocześnie wprowadził substancje odżywcze. Jestem bardzo zadowolona bo cera stała się jędrna, napięta i gęstsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_Y
Dina 8 5,0 27.07.2018 Polecam panią Magdę Dembińską w Prodermie, to prawdziwa profesjonalistka z doświadczeniem i wiedzą eksperta. Ta pani dermatolog potrafi nawiązywać świetne relacje z pacjentem oraz umiejętnie i fachowo odgadnąć jego potrzeby i wymagania. W jej obecności mogłam się zrelaksować i w pełni z zaufaniem poddać się zabiegom pielęgnacyjnym, tj. mikrodermabrazja i lifting twarzy. Pani Magda pomogła odmłodzić moją skórę i zlikwidowała zmarszczki. Bardzo spodobały mi się jej propozycje nowych rozwiązań, które poprawiają wygląd kobiety. Zachęciła mnie do spojrzenia z innej perspektywy na różne problemy związane z procesami starzenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonie
Ja akurat robiłam u pani Magdy lifting twarzy. Jest to dobra metoda bezinwazyjna, niechirurgiczna, bardzo polecam bo świetnie tam wykonują, efekty są znaczące, a ceny przystępne jak na warunki poznańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na liftingu w Prodermie i bardzo polecam. Ceny przystępne a jakość wykonanych zabiegów na najwyższym poziomie. Pani doktor udziela cennych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika29

Kiedy zobaczyłam pierwsze zmarszczki w okolicy oczu głównie kumpela poleciła mi to  miejsce http://proderma.pl/dermatochirurgia/

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×