Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcialbym poczuc

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam taka fantazje, ze chcialbym poczuc jak to jest miec penisa w tylku. Nie wiem jak to powiedziec zonie. macie tez takie fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byscie kobiety zareagowaly na taka propozycje zdrady meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj na boku chetnego znajdziesz aby ci dogodzil tylko ze nie na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Autor Panie! Zapomnij! Bo jeszcze Ci się spodoba i zostaniesz sodomitą! (tutaj mowa o prawdziwym 'ch' w 'd'). x Oczywiście wiele kobiet podjarałoby, gdyby mogły swojego faceta wymęczyć jakimś dildziakiem, albo przeru*chać strap-onem, ale... wtedy straciłyby szacunek do 'wybranków'... i to nie jest wybór logiczny, tylko reakcja emocjonalna --- no jak kobietę może długofalowo podniecać inna 'piz*deczka' (nie ważne, że tym razem męska), hmmm?... x Prawdziwy mężczyzna ma zwieracze jak trytytka --- przepuszczają tylko w jedną stronę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chcialem sprobowac z facetem i powiedzialem zonie. Ona jest pruderyjna wiec zaproponowala ze wsadzi mi swoj wibrator. Jeslispodoba mi sie to ok. Powiem wam ze jak go wkladala powoli z kremem bo nie chcial wejsc to nawet bylo fajnie ale gdy go wlaczyla i tylko pare razy wyciagnela i wsadzila tak mi sie odechcialo fiuta w dupie. Jak ktos chce to prosze moge wlozyc swojego fiuta w kazda dupe meska czy kobieca duza czy miala. Raz przez chwile lizalem i wlozylem fiuta innego do buzi. Zona pracuje w domu starcow jako oddzialowa i raz pojechalem z nia na nocna zmiane bo Sa tylko 2pielegniarki i zona zaprowadzila mnie na sale gdzie lezalo 2 dziadkow. Odkryla oby dwoch panow i pozwolila wybrac ktorego chce. Mialem obawy ze sie obudza w trakcie ale zona zadbala o to. Podala im mocniejsze leki zeby nie bylo. Popatrzylem na mich i chociaz. Inaczej byli zbudowani to fiuty mieli podobne. Gdy zaczalem reka jezdzic Po jego skarbach poczulem jak mu staje. Zona powiedziala ze twardszy nie bedzie bo dzisdek mial 87lat . Liznalem delikatnie zeby nie zwymiotowac bo chciec a moc. Ale Po chwili wlozylem pare razy do buzi ale i tak by nie doszedl. Chce jakiegos fiuta nie duzego max 11cm ktory bedzie twardy i sposci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×