Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marti212

zespół policystycznych jajników

Polecane posty

Gość Marti212

Okazało się niedawno, że mam zespół policystycznych jajników i insulinooporność. Lekarka przepisała mi tabletki antykoncepcyjne i tabletki na insulinooporność - metformax. Stopniowo zwiększałam dawkę tych tabletek, źle się czuję, mam non stop biegunki, kiedy poczuję kawę od razu robi mi się niedobrze. Teraz zaczęłam brać Atywię - antykoncepcyjne. Od paru dni okropnie boli mnie głowa, do tego wszystkiego mam straszną ochotę na słodycze, dodam, że mam nadwagę i powinnam je odstawić, ale nie umiem.. to jest silniejsze ode mnie... W dodatku martwię się, że nie będę mogła zajść w ciążę w przyszłości, trochę o tej chorobie poczytałam i faktycznie jest z tym problem. Teraz mam 21 lat, ale co będzię za parę lat?? Co tu zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zle sampoczucie nie jest normalne. Ciezko tez stwierdzic czy winą jest zle dobrana antykoncepcja czy cos innego dlatego powinnas skonsultowac to mimo wszystko z lekarzem a nie na forum. Ja takich problemow akurat nie mam, zabezpieczam sie tabletkami vines i o ciaze w przyszlosci sie nie martwie ale pocieszyc cie moge. Moja kolezanka ma zespol policystycznych jajnikow, lekarze nie dawali jej szans na dziecko, starali sie 3 lata i nic. Wtedy odpuscila,a zaczela zyc pelnia zycia bez stresu i nerwow i wtedy wlasnie zaszla w ciaze. Ma wspaniala roczna coreczke i jest przeszczesliwa. Tak ze nie martw sie na zapas bo co ma byc to bedzie, glowa do gory i smigaj do lekarza.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×