Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z osobą zaburzoną emocjonalnie

Polecane posty

Gość gość
Znajoma miała faceta, któremu w taki sposób odbijało, ćpał wcześniej, więc może to ma znaczenie. Pisała gdzieś na forum dla partnerów takich osób i niektórzy twierdzili, że to w niej coś musi być nie tak, skoro takich ludzi przyciąga- a to zupełnie normalna, bardzo dobra i ciepła osoba. Może właśnie dlatego przyciąga ludzi z problemami? Ale i tak przecież na początku nie wiadomo co w kim siedzi, jasnowidzem nikt nie jest, żeby od razu wiedzieć co komuś odbije za jakiś czas. Ludzie miesiącami potrafią się normalnie zachowywać, ale do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up, bo też jestem ciekawa doświadczeń związkowych z takimi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak kobieta jest zaburzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie nie ma słowa o płci- chodzi ogólnie o związek z osobą zaburzoną, zachowania u kobiet i mężczyzn mogą być przecież identyczne, jedynie chyba rzadziej występuje przemoc fizyczna z racji warunków fizycznych - facet się przed kobietą obroni, kobieta przed silniejszym- raczej ciężko. Ale może nawet gorsza i bardziej niszcząca jest ta przemoc niefizyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto wybrać się do psychiatry. Ja byłam w MedArt u Dr Frątczak. To świetna Pani doktor dzięki, której uratowałam swój związek. Dzięki Pani doktor mam siłę żyć, pokonywać trudności, wizyty są dla mnie przyjemnością, nie koniecznością, choć musiałam pogodzić się z moją chorobą i koniecznością uważania na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×