Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy w mieście

Dziękuję

Polecane posty

Teraz modełłe będzie miała co usuwać. Co prawda moim kosztem ale sprawa jest na tyle słuszna że potrzebuje ofiar. Swoje brudy każdy rozwiązuje w swoim domu, ale jak to zrobić, jak napisać prawdę, kiedy tematy są usuwane? I żeby uspokoić tę falę spamu, do bli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogule
Dnia 12.05.2018 o 19:34, Nowy w mieście napisał:

      🎼  🎼    https://youtu.be/Yf2KtxEtsEM

Z okazji urodzin Nowy w mieście życzę wszystkiego pozytywnego w życiu... ♠️

01.07.2019. );

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogule
Dnia 12.05.2018 o 20:34, Nowy w mieście napisał:

🎶🎶 https://youtu.be/_0zdEmF6U_A

Nowy w mieście z okazji urodzin z dziesięciodniowym opóźnieniem. Pamiętam zawsze. 🖤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Serio ? Ktoś to pamięta. Jestem naprawdę wzruszony. Wilki nie ludzie, kto życząc ci dobrze podpisuje się nie dość że "gość" to jeszcze "w ogule " Narobiłem sobie wrogów to teraz mam. 

A tak serio, to naprawdę siódmego stycznia przekroczyłem barierę czterdziestu pięciu lat i muszę z tym żyć, ale nie będę tego robił na ogólnym, który gorąco pozdrawiam. Też się działo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Dnia 18.01.2020 o 08:27, Nowy w mieście napisał:

Bez jaj. Serio ? Ktoś to pamięta. Jestem naprawdę wzruszony. Wilki nie ludzie, kto życząc ci dobrze podpisuje się nie dość że "gość" to jeszcze "w ogule " Narobiłem sobie wrogów to teraz mam. 

A tak serio, to naprawdę siódmego stycznia przekroczyłem barierę czterdziestu pięciu lat i muszę z tym żyć, ale nie będę tego robił na ogólnym, który gorąco pozdrawiam. Też się działo. 

najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo a cieszy. Dziękuję i pozdrawiam.

Myślałem że zamknę ten temat bez większych obrażeń, ale to "up" mnie rozwaliło. Kto to robi?! Ja nigdy nie bywałem na "Ogólnym". Słyszałem co nie co, że robicie tu niezły gnój . Jednym słowem szacun dla ogólnego. Są i bywają tu pamiętliwi ludzie, z którymi nie warto zadzierać. Zamykame temate.

Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu coś napisać, to osobna przygoda.

Znaczy się nie tutaj , bo ja bardziej identyfikuję się z F8. Masakra. Czasy kiedy można było komuś coś napisać prosto w twarz odchodzą. Komuna wraca i to w pięknym styli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tu coś napisać, to osobna przygoda.

Znaczy się nie tutaj , bo ja bardziej identyfikuję się z F8. Masakra. Czasy kiedy można było komuś coś napisać prosto w twarz odchodzą. Komuna wraca i to w pięknym styli. 

no tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No tak|", co to jest za komentarz. To nawet nie jest zdanie. Technologia wyprała wam mózgi? Zawsze podziwiałem piszące tu osoby, za umiejętność wyrażenia swoich emocji, czy z zwykłej wypowiedzi w krótkim zdaniu. Do tej pory Im takiej umiejętności zazdrostkę, bo nauczyć się tego, dla mnie jest niemożliwe.Jak widać ciągle żyję nadzieją, że czegoś się nauczę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
 

Bez jaj. Serio ? Ktoś to pamięta. Jestem naprawdę wzruszony. Wilki nie ludzie, kto życząc ci dobrze podpisuje się nie dość że "gość" to jeszcze "w ogule " Narobiłem sobie wrogów to teraz mam. 

A tak serio, to naprawdę siódmego stycznia przekroczyłem barierę czterdziestu pięciu lat i muszę z tym żyć, ale nie będę tego robił na ogólnym, który gorąco pozdrawiam. Też się działo. 

Czas zapieprza jak szalony, teraz możesz czuć się wyzwolony. Żyj na pełnym gazie , od dziś twoim życiowym drogowskazie , sąsiad będzie zazdrościł, lasek które przychodzą i rano wychodzą😎. A tak poważnie życzę prawdziwej miłości, doda tobie wielkości, dużo  seksu i relaksu, uśmiechu szerokiego, no i becikowego 😎. Kilka dni 😉 spóźnione , ale nie odbębnione, specjalnie zadedykowane, nic  nie  przepisane . Tak ładnie dziękujesz, mam nadzieje, ze nie bajerujesz. Pozdrawiam Mieszczucha , po czterdziestce dbaj o brzucha🤪.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
 

"No tak|", co to jest za komentarz. To nawet nie jest zdanie. Technologia wyprała wam mózgi? Zawsze podziwiałem piszące tu osoby, za umiejętność wyrażenia swoich emocji, czy z zwykłej wypowiedzi w krótkim zdaniu. Do tej pory Im takiej umiejętności zazdrostkę, bo nauczyć się tego, dla mnie jest niemożliwe.Jak widać ciągle żyję nadzieją, że czegoś się nauczę.  

Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tak tu potną że będę musiał wypowiadać, raczej spowiadać się z tekstów, które zamieściłem tu lata temu. Za wszystko ponoszę odpowiedzialność. Nie przebierałem w środkach, by zaistnieć, ale nie były to środki na przeczyszczenie. Co prawda były spięcia z Gwiazdorkiem, Był w takim stanie że stacje Ratusz Arsenał, (nie jestem z Warszawy, co nie zmienia faktu że powinienem to prawidłowo napisać, ale nygustwo i nie dbanie o szczegóły wychodzi jak słoma z butów.) pomylił z klatką. To się jakoś nazywa, ale ja jestem z Łodzi i mam migawkę na takie nowoczesne słowa.

Tak naprawdę nie wiem co chciałem napisać, ale to bez znaczenia i tak wszystko wiecie lepiej  ode mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś teksty. A nie tylko "up", albo "no tak". Jak nie ja, to ktoś to zgłosi do usunięcia.

Żartuję. Piszcie sobie co chcecie. Przez to że ktoś mnie cytuje w ogóle mam świadomość że taki temat istnieje. W życiu z własnej woli bym tu nie pisał, ale to wiesz z kim masz do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×