Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak powiedzieć swojemu mężowi

Polecane posty

Gość gość

O swoich fantazjach erotyczne h? Boję się że mnie wyśmieje. Już raz to zrobił. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mówić nie lepiej przejść do czynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę. Faceci uwielbiają spełniać fantazje kobiet i robić różne eksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tego się boję że mnie wysmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz ale raczej nie on. Już raz mnie wysmial i niestety mam blokadę na różne eksperymenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba że bardzo zbereźnee to można uprzedzić, bo może zaćźąć się jąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj kochanka z którym je spełnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej fantazji to Ty dominujesz czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanykredek
Czemu się boisz że wyśmieje, bo te fantazje są takie dziwaczne, czy on jest taki niedojrzały i reaguje śmiechem bo nie dorósł do pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że nie dorusl w tych sprawach. Nie nie są aż tak bardzo zberezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradź nam jeśli możesz tak ogólnie te swoje fantazje to sami je ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanykredek
No to trochę kicha, ale w sumie wychodząc za niego wiedziałaś jaki jest i że w tych sprawach sobie z nim nie "poszalejesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co dla jednej normalka to dla niego może być szok. No dawaj co to za fantazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na opis fantazji a póki co opisujcie swoje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klocek na klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze twojemu mezowi, zony z fantazjami sexualnymi, zamiast religijnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czekamy na opis fantazji a póki co opisujcie swoje hehe WON ciekawski zboku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj oj widzę że każdy by chciał wiedzieć :) napisze tak jak za niego wychodziłam to wiedziałam jaki jest i było wszystko wporzadku jesteśmy małżeństwem od 10 lat i ostatnio coś się zmieniło i nie wiem co... Kiedyś nie mieliśmy przed sobą tajemnic teraz są... Żadne z nas nie przejmowało się tym co powie lub pomyśli drugie na temat sexu a teraz szkoda gadać. A fantazje nie są wcale takie zberezne. Droche sporo się nazbierało ale napiszę w skrócie że nie wiem czemu ale strasznie kręci mnie sex na łonie natury mamy gdzie itp np w łóżku wolałabym troszkę inaczej jakieś sprosne słówka czy coś takie tam no chyba nie muszę wam streszczac sami się raczej domyslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wtym momencie rozumiem Cię bo jak ja bym powiedział źonie swoją to pewnie by ŕechotała jeszcze przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś 14.38 nie wiem czy jest co pozazdrościć jeśli nie ma z kim ich spełniać. Już jeden/a napisal/a żebym znalazła sobie kochanka. Ale nic z tego kocham męża i nie dorobię mu rogów nawet jak czasami mnie ostro w*****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie więc tego się boję a znam go na tyle że pewnie by mnie wysmial choć kiedyś mówił sprosne słówka w trakcie a to w dupcie klepal a teraz.... No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanykredek
Jeśli chodzi o ten seks na łonie natury, to może zamiast z nim wcześniej o tym rozmawiać, to po prostu będąc z nim gdzieś w terenie ;) sama coś zainicjuj, spontan bez wprowadzającej gadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łonie natury to ja spełnił em kilka razy . Opalaliśmy się topless. To znaczy ja się opalałem a żona była mocno spanikowana i ciągle się roglądała czy nikt nie nadchodzi. To ją wziąłem pod siebie i trochę to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w ogole nie sa jakies sprośne rzeczy :D ja myslalam, ze jakies wymyslilas sado-maso a Ty normalnie , po ludzku. Ten twój maz to jakiś dziwny jest. Może ma kogos na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak na łonie jest nawet gdzie.... Np mamy swój sad gdzie nikt by nic nie widział. Po 2 czy spontan trochę problem bo on nigdy nie ma czasu zawsze coś wymyśla do roboty. Po 3 jeżeli już tak gadamy to z sexem też zaczyna być do d**y:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ustalcie to wzceśniej bo spanikuje i na tym będzie koni ec zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ma kogoś na boku.... Hmmmm wątpię z pracy wraca normalnie nigdzie nie wychodzi jedynie co to przesiaduje na telefonie albo laptopie i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty mowy nie ma żeby się kochać na łonie natury czy gdzie kolwiek bo albo wymyśli że jest zmęczony albo mu się nie chce albo wymyśli co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sex przychodzi z wiekiem i odchodzi zanim się obejrzysz Ja jeszcze walczę . Juz 25 lat Im więcej lat tym bardziej szalone fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu szeptem w czasie sexu,że następnym razem to byś chciała tak a tak i że skłonna jesteś poczekać aż on wypoczynie . Facet musi mieć czas żeby się nastroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×