Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak powiedzieć swojemu mężowi

Polecane posty

Gość gość
ale beznadziejny maz :P jego baba chce się bzykac a ten caly czas odmawia. Wspolczuje ci takiego patafiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No beznadziejny. Masz coś żeby na to co poradzić? Chętnie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mnie niepokoi ten laptop - co on na nim robi . Panienki z laptopa są piękne i bardzo bardzo uległe . Może poszedł w łatwy sex to i mu się nie chce. Daj nr jego komórki juz ja z nim pogadam niech nie myśli , że może tak zaniedbywać źonaę. Przysięgał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co uda mi się zobaczyć to siedzi gra na jakiś grach na fb siedzi a jak przeglądam historie to nic ciekawego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może wszystko kasuje żebym się czegoś nie dowiedziała cholera wie. Najgorsze w tym wszystkim jest to że ciągle gada ze mam kochanka itp. Niby on twierdzi że to tak aby się podroczyc ale to jest strasznie wkurzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna wyglądać jakby temat był z kolejnymi wpisami wymyślany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zbiorę 10 wpisów "proszę napisz" to Wam opiszę moja fantazję :-) Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niech on nie zapomni kiedyś wykasować co niepotrzebne . A tak poważnie po 10 latach to my byliśmy dopiero w sexsie na fali. Źona wtedy dopiero się rozkręca. Wcale się nie dziwię ,że chcesz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. A może że mną jest coś nie tak.... Nie mam ochoty non stop na sex owszem czasami mam większą ochotę no ale jak by to powiedzieć nimfomanka nie jestem dla mnie by wystarczyło przynajmniej 3 razy w tyg. No ale on mi kiedyś stwierdził że to jest dużo... On by wolał kochać się raz na 3 miechy albo wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak on to stwierdził sex nie jest najważniejszy bez niego można żyć :( a jak tak dalej będzie to się chyba rozstaniemy. Właśnie oświadczył że idzie sie przekimac hahahaha normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 25 staźu
3 azy na tydzień to I dla mnie sporo ale i tak było z moją. Ale ja chcąc sprostać po prostu się nie spuszczałem i mogłem robić jej maratony. Najdłuższy to 4 tygodnie. Sprawiało mi przyjemność jak ona ciągle się ślini. Jak widziała źe się tak staram to mówiła -dobra odpocznij sobie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj on stary to nie jest bo w lipcu ma 35 lat między nami jest 6 lat różnicy. Słuchaj to że bym chciała3razy w tyg. Ale wogole t tak nie jest. :( jak jest raz na miesiąc Góra 3. :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wogole się nie stara. Robi mi tylko wymówki. Ostatnio się już wkurzylam i powiedziałam że byłam u kochanka oczywiście w zartach spytał czy dobrze było a ja mu na to no wiesz skoro ty nie chcesz to kochanek musi zaspokoić. Hahahaha no i to jego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź w gorącej wodzie kąpana. W życiu są różne okresy. Jest przysłowie Sorok (40) let hoja niet. Sorok piat (45) hoj nazat. Jesteście w zbiźonym wieku. Kobiety powinne mieć młodszych facetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ci zależy na facecie, nie dołuj go obróci się to przeciw Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak... :) i nic się na to nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dolowac o czym Ty mówisz? Aaa jeśli on mnie atakuje to ja nie mogę odplacic mu tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko widzisz nigdy nie miałam kochanka i nawet o tym nie myślałam żeby go mieć. A on do mnie za każdym razem jak się umaluje założę coś sexi to że jadę do Kochanka. I tak jest na okrągło ciebie by to nie wkurzalo??? Rozumiem żarty... Żarty zartami ale ile można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobisz na siłę. Jedynie możesz zachęcić. FACET nie jest w stanie kochać się bo ona tego chce. Ostatnio miałem taki okres, że za kaźdym razem miałem falstart. Źona delikatnie podsunęła mi- Zobacz ile jest reklam tabletek. Kupiłem 2szt 14zł Mensil Była zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 lat to jest w siłę wieku. Stresujące ma pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami aż za bardzo stresujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może on już nie może. On na takie tematy nie chce porozmawiać. Jak bym coś wiedziała może inaczej bym do tego podchodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem coś na temat wpływu takiej pracy na faceta. A facet nie może się pogodzić,źe problem jest po jego stronie. Jest problem to najprościej odsunąć go na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz może co można na to poradzić. Naciskać na rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze nie może to na pewno. Jeśli będziesz kaleczyć jego ego będzie się zamykał coraz bardziej Trudno będzie porozmawiać na ten temat.Tak rodzą się kryzysy małżeńskie . Nie gustujesz w zabawkach ero . Może kup sobie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już 3 zabawki i leżą w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotyczne bielizny też mam. Ostatnio nawet kupiłam strój pielęgniarki to raz się przydał i też leży w szafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taką rozmowę trzeba wyczuć odpowiednią chwilę. Do mnie żona tenż nie mogła dotrzeć. Wspieraj go powiedz mu o czym maźysz co byś chciała jeszcze zrealizować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co myslisz że to pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To korzystaj z tych zabawek sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×